Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Керівникові Могилів-Подільського дитячого легеневого тубсанаторію вручено контракт Роздрукувати

Сьогодні, 18 грудня, голова обласної Ради Анатолій Олійник виконав рішення 36 позачергової сесії – вручив контракт терміном на три роки головному лікарю Могилів-Подільського дитячого легеневого тубсанаторію Оксані Коваль.

– Виконуючи місію, доручену мені депутатським корпусом, вручаю Вам контракт, – сказав Анатолій Олійник.  – Майже три роки тому Вінницька область була єдиною областю України, де не було механізму призначення керівників комунальних закладів та установ обласної Ради. Робоча група працювала над розробкою Положення про конкурс. Тепер відкрито, шляхом конкурсів, комісія вносить кандидатуру в сесійну залу для затвердження на посаді. 

З 1992 року тубсанаторій віднесено до переліку об’єктів спільної власності територіальних громад області та є комунальним некомерційним підприємством. Оксана Коваль очолює Могилів-Подільський дитячий легеневий тубсанаторій для дітей вже протягом шести років. Цього року на засіданні конкурсної комісії на заміщення вакантних посад керівників комунальних закладів – об’єктів спільної власності територіальних громад вона успішно представила свою концепцію розвитку санаторію й перспективи на найближчий рік.

– Вперше за роки моєї роботи в цьому закладі до нас завітало керівництво області, – зазначила Оксана Коваль. – Хочу, щоб Ви на власні очі побачили наші проблеми і наші досягнення. Те, що я презентувала перед членами конкурсної комісії, вже потроху втілюємо у життя. У нашому закладі на сьогодні перебувають 26 дітей з усієї Вінницької області, троє з яких - діти до року. Термін їхньої реабілітації у нашому санаторії становить три місяці.

Могилів-Подільський дитячий легеневий тубсанаторій для дітей раннього і дошкільного віку функціонує на 40 цілорічних ліжок. Санаторій обслуговує дитяче населення Вінницької області. На лікування приймаються діти з залишковими змінами після вилікуваного туберкульозу легенів, віражем туберкулінових проб, гіперергією туберкулінових проб, тубінфіковані діти, діти з тубконтактів.

У 2017 році було оздоровлено 126 дітей, за 9 міс. 2018 – 95. Діти харчуються п`ять разів на день за спеціально розробленим меню, яке відповідає дієті кожного пацієнта.

Цьогоріч  за рахунок бюджетних коштів було проведено поточний ремонт ігрової кімнати на суму  18 517 грн, поточні ремонти палат (32 894 грн), встановлення системи протипожежної сигналізації (69 999 грн), протипожежна  обробка дерев`яних конструкцій (37 тис. грн).

 

Повернутись Створено: 18 грудня 2018 року, 14:05 Переглядів: 1030

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація