26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Керівникові Могилів-Подільського дитячого легеневого тубсанаторію вручено контракт Роздрукувати

Сьогодні, 18 грудня, голова обласної Ради Анатолій Олійник виконав рішення 36 позачергової сесії – вручив контракт терміном на три роки головному лікарю Могилів-Подільського дитячого легеневого тубсанаторію Оксані Коваль.

– Виконуючи місію, доручену мені депутатським корпусом, вручаю Вам контракт, – сказав Анатолій Олійник.  – Майже три роки тому Вінницька область була єдиною областю України, де не було механізму призначення керівників комунальних закладів та установ обласної Ради. Робоча група працювала над розробкою Положення про конкурс. Тепер відкрито, шляхом конкурсів, комісія вносить кандидатуру в сесійну залу для затвердження на посаді. 

З 1992 року тубсанаторій віднесено до переліку об’єктів спільної власності територіальних громад області та є комунальним некомерційним підприємством. Оксана Коваль очолює Могилів-Подільський дитячий легеневий тубсанаторій для дітей вже протягом шести років. Цього року на засіданні конкурсної комісії на заміщення вакантних посад керівників комунальних закладів – об’єктів спільної власності територіальних громад вона успішно представила свою концепцію розвитку санаторію й перспективи на найближчий рік.

– Вперше за роки моєї роботи в цьому закладі до нас завітало керівництво області, – зазначила Оксана Коваль. – Хочу, щоб Ви на власні очі побачили наші проблеми і наші досягнення. Те, що я презентувала перед членами конкурсної комісії, вже потроху втілюємо у життя. У нашому закладі на сьогодні перебувають 26 дітей з усієї Вінницької області, троє з яких - діти до року. Термін їхньої реабілітації у нашому санаторії становить три місяці.

Могилів-Подільський дитячий легеневий тубсанаторій для дітей раннього і дошкільного віку функціонує на 40 цілорічних ліжок. Санаторій обслуговує дитяче населення Вінницької області. На лікування приймаються діти з залишковими змінами після вилікуваного туберкульозу легенів, віражем туберкулінових проб, гіперергією туберкулінових проб, тубінфіковані діти, діти з тубконтактів.

У 2017 році було оздоровлено 126 дітей, за 9 міс. 2018 – 95. Діти харчуються п`ять разів на день за спеціально розробленим меню, яке відповідає дієті кожного пацієнта.

Цьогоріч  за рахунок бюджетних коштів було проведено поточний ремонт ігрової кімнати на суму  18 517 грн, поточні ремонти палат (32 894 грн), встановлення системи протипожежної сигналізації (69 999 грн), протипожежна  обробка дерев`яних конструкцій (37 тис. грн).

 

Повернутись Створено: 18 грудня 2018 року, 14:05 Переглядів: 661

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація