12 листопада, о 14.00 в приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Керівникові Могилів-Подільського дитячого легеневого тубсанаторію вручено контракт Роздрукувати

Сьогодні, 18 грудня, голова обласної Ради Анатолій Олійник виконав рішення 36 позачергової сесії – вручив контракт терміном на три роки головному лікарю Могилів-Подільського дитячого легеневого тубсанаторію Оксані Коваль.

– Виконуючи місію, доручену мені депутатським корпусом, вручаю Вам контракт, – сказав Анатолій Олійник.  – Майже три роки тому Вінницька область була єдиною областю України, де не було механізму призначення керівників комунальних закладів та установ обласної Ради. Робоча група працювала над розробкою Положення про конкурс. Тепер відкрито, шляхом конкурсів, комісія вносить кандидатуру в сесійну залу для затвердження на посаді. 

З 1992 року тубсанаторій віднесено до переліку об’єктів спільної власності територіальних громад області та є комунальним некомерційним підприємством. Оксана Коваль очолює Могилів-Подільський дитячий легеневий тубсанаторій для дітей вже протягом шести років. Цього року на засіданні конкурсної комісії на заміщення вакантних посад керівників комунальних закладів – об’єктів спільної власності територіальних громад вона успішно представила свою концепцію розвитку санаторію й перспективи на найближчий рік.

– Вперше за роки моєї роботи в цьому закладі до нас завітало керівництво області, – зазначила Оксана Коваль. – Хочу, щоб Ви на власні очі побачили наші проблеми і наші досягнення. Те, що я презентувала перед членами конкурсної комісії, вже потроху втілюємо у життя. У нашому закладі на сьогодні перебувають 26 дітей з усієї Вінницької області, троє з яких - діти до року. Термін їхньої реабілітації у нашому санаторії становить три місяці.

Могилів-Подільський дитячий легеневий тубсанаторій для дітей раннього і дошкільного віку функціонує на 40 цілорічних ліжок. Санаторій обслуговує дитяче населення Вінницької області. На лікування приймаються діти з залишковими змінами після вилікуваного туберкульозу легенів, віражем туберкулінових проб, гіперергією туберкулінових проб, тубінфіковані діти, діти з тубконтактів.

У 2017 році було оздоровлено 126 дітей, за 9 міс. 2018 – 95. Діти харчуються п`ять разів на день за спеціально розробленим меню, яке відповідає дієті кожного пацієнта.

Цьогоріч  за рахунок бюджетних коштів було проведено поточний ремонт ігрової кімнати на суму  18 517 грн, поточні ремонти палат (32 894 грн), встановлення системи протипожежної сигналізації (69 999 грн), протипожежна  обробка дерев`яних конструкцій (37 тис. грн).

 

Повернутись Створено: 18 грудня 2018 року, 14:05 Переглядів: 698

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація