23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Керівникові Вінницької обласної станції переливання крові продовжили контракт на п’ять років Роздрукувати

Сьогодні, 7 грудня, голова обласної Ради Анатолій Олійник виконав рішення 36 позачергової сесії – вручив контракт терміном на 5 років головному лікарю обласної комунальної установи «Вінницька обласна станція переливання крові» Оксані Банах.

– Дякуємо за важливу роботу, яку виконує весь персонал станції під керівництвом Оксани Іванівни, – звернувся до працівників закладу Анатолій Олійник. – На жаль, наразі ваші заробітні плати ще не на достатньому рівні. Це проблема медичних працівників у всій країні. Однак, є позитивні зміни в ході реформування первинної ланки, незабаром подібні зміни торкнуться вторинних і третинних закладів охорони здоров’я. Депутатський корпус обласної Ради на 36-й сесії прийняв рішення про реорганізацію низки закладів охорони здоров’я у комунальні некомерційні підприємства, що зумовить в подальшому підвищення заробітних плат.

– Завдячуючи професійності колективу обласної станції переливання крові на чолі з Оксаною Іванівною Банах, Вінницька область в повному обсязі цілодобово забезпечена кров’ю, – сказала заступник директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Надія Марусяк. – Ваш заклад відноситься до третинного рівня галузі охорони здоров’я, реформування якого заплановано на 2020-й рік.

Оксана Іванівна Банах очолює комунальний заклад з 2012 року. Усі лікувальні заклади області використовують препарати крові, що виготовлені обласною станцією переливання крові. Щорічно в обласній станції переливання крові проводяться понад 13 тисяч донацій. Це дає змогу заготовити близько 65 тисяч літрів донорської крові.

Два роки тому була розроблена проектно-кошторисна документація з реконструкції першого, другого та третього поверхів, з повною заміною систем опалення та водопостачання. Загальна вартість проекту реконструкції – 5 млн 300 грн.

– Цього року на виконання проекту виділено 1 млн 300 тис. грн, – повідомила головний лікар Оксана Банах. – За кошти спеціального фонду закуплено будівельних матеріалів на 100 тис. грн та силами працівників станції зробили косметичний ремонт коридору другого поверху та буфету, де харчуються донори. Також частково реконструювали залу для забору крові у донорів. Наступного року плануємо продовжити реконструкцію приміщення.

Поспілкувався Анатолій Олійник з персоналом. Почувши проблеми та потреби працівників, голова обласної Ради запропонував обговорити можливість створення обласної програми з підтримки донорів.

Повернутись Створено: 7 грудня 2018 року, 15:29 Переглядів: 1032

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація