13 листопада  о 10.00 в приміщенні Чернівецької районної ради (вул. Святомиколаївська, 103/1) заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк проведе особистий прийом громадян

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Керівникові Вінницької обласної станції переливання крові продовжили контракт на п’ять років Роздрукувати

Сьогодні, 7 грудня, голова обласної Ради Анатолій Олійник виконав рішення 36 позачергової сесії – вручив контракт терміном на 5 років головному лікарю обласної комунальної установи «Вінницька обласна станція переливання крові» Оксані Банах.

– Дякуємо за важливу роботу, яку виконує весь персонал станції під керівництвом Оксани Іванівни, – звернувся до працівників закладу Анатолій Олійник. – На жаль, наразі ваші заробітні плати ще не на достатньому рівні. Це проблема медичних працівників у всій країні. Однак, є позитивні зміни в ході реформування первинної ланки, незабаром подібні зміни торкнуться вторинних і третинних закладів охорони здоров’я. Депутатський корпус обласної Ради на 36-й сесії прийняв рішення про реорганізацію низки закладів охорони здоров’я у комунальні некомерційні підприємства, що зумовить в подальшому підвищення заробітних плат.

– Завдячуючи професійності колективу обласної станції переливання крові на чолі з Оксаною Іванівною Банах, Вінницька область в повному обсязі цілодобово забезпечена кров’ю, – сказала заступник директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Надія Марусяк. – Ваш заклад відноситься до третинного рівня галузі охорони здоров’я, реформування якого заплановано на 2020-й рік.

Оксана Іванівна Банах очолює комунальний заклад з 2012 року. Усі лікувальні заклади області використовують препарати крові, що виготовлені обласною станцією переливання крові. Щорічно в обласній станції переливання крові проводяться понад 13 тисяч донацій. Це дає змогу заготовити близько 65 тисяч літрів донорської крові.

Два роки тому була розроблена проектно-кошторисна документація з реконструкції першого, другого та третього поверхів, з повною заміною систем опалення та водопостачання. Загальна вартість проекту реконструкції – 5 млн 300 грн.

– Цього року на виконання проекту виділено 1 млн 300 тис. грн, – повідомила головний лікар Оксана Банах. – За кошти спеціального фонду закуплено будівельних матеріалів на 100 тис. грн та силами працівників станції зробили косметичний ремонт коридору другого поверху та буфету, де харчуються донори. Також частково реконструювали залу для забору крові у донорів. Наступного року плануємо продовжити реконструкцію приміщення.

Поспілкувався Анатолій Олійник з персоналом. Почувши проблеми та потреби працівників, голова обласної Ради запропонував обговорити можливість створення обласної програми з підтримки донорів.

Повернутись Створено: 7 грудня 2018 року, 15:29 Переглядів: 1079

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація