9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Керівнику обласного центру медико-соціальної експертизи вручили контракт терміном на 3 роки Роздрукувати

Згідно з рішенням обласної Ради від 15 червня 2018 року №640 з головним лікарем Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи Ігорем Костенком переукладено контракт терміном на 3 роки. Відтак, сьогодні 26 червня, голова обласної Ради Анатолій Олійник вручив контракт Ігорю Миколайовичу. Привітали також головного лікаря заступник голови обласної Ради Ігор Хміль та директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Людмила Грабович.

Вітаючи Ігоря Костенка із переукладенням контракту, Анатолій Дмитрович побажав плідної роботи та конструктивних рішень, натхнення, невичерпної енергії і нових звершень.

Медико-соціальна експертиза (МСЕ) — це визначення в установленому порядку потреб особи в заходах соціального захисту, включаючи реабілітацію, на основі оцінки обмежень життєдіяльності, що викликані стійким розладом функцій організму.

Згідно з Основами законодавства України про охорону здоров'я та «Положенням про медико-соціальну експертизу», затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2009р. №1317, ця експертиза визначає ступінь обмеження життєдіяльності людини; причину, час настання, групу інвалідності; роботи і професії, доступні інвалідам за станом здоров'я.

Вказана експертиза сприяє проведенню ефективних заходів щодо профілактики інвалідності, реабілітації інвалідів, пристосування їх до суспільного життя.

Відповідно до «Порядку організації та проведення медико-соціальної експертизи втрати працездатності», медико-соціальній експертизі підлягають особи, які частково чи повністю втратили здоров'я внаслідок захворювання, травм та уроджених дефектів, що обмежують їх життєдіяльність, а також особи, які відповідно до чинного законодавства, мають право на соціальну допомогу, з метою виявлення компенсаторно-адаптаційних можливостей особи для реалізації заходів реабілітації та адаптації інвалідів.

Медико-соціальна експертиза здійснюється виходячи з комплексної оцінки стану організму, на основі аналізу клініко-функціональних, соціально-побутових, професійно-трудових, психологічних даних оглянутої особи з використанням класифікацій і критеріїв, що розробляються і затверджуються в порядку, визначеному чинним законодавством.

Органом, який здійснює МСЕ, є медико-соціальні експертні комісії (МСЕК), які підпорядковані Міністерству охорони здоров'я України.

Повернутись Створено: 26 червня 2018 року, 12:52 Переглядів: 1151

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація