9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Керівнику обласного дитячого кардіоревматологічного санаторію вручили контракт Роздрукувати

Лікарю вищої категорії, керівнику Вінницького обласного дитячого кардіоревматологічного санаторію Ларисі Володимирівні Мовчан вручено контракт терміном на три роки. Голова обласної Ради Анатолій Олійник та виконувач обов’язків начальника управління спільної комунальної власності територіальних громад області Іван Бойко урочисто вручили контракт і представили керівника цього комунального закладу колективу.

– Лариса Володимирівна гідно презентувала своє бачення подальшого розвитку закладу перед конкурсною комісією, з честю пройшла конкурсний відбір, тож, на підставі рішення 33 чергової сесії від 15 червня 2018 року №640, переукладено контракт з головним лікарем Вінницького обласного дитячого кардіоревматологічного санаторію Ларисою Мовчан на термін з 2 жовтня 2018 року до 1 жовтня 2021 року, – зазначив Анатолій Олійник.

Керівники області оглянули санаторно-курортний заклад, що забезпечує надання дітям медичної допомоги лікувального, профілактичного та реабілітаційного  характеру.

– Санаторій надає медичну допомогу дітям області віком від 5 до18 років із захворюваннями серцево-судинної та ендокринної систем, із порушенням репродуктивної системи дівчинки, – розповіла Лариса Мовчан. – До того ж на сьогодні заклад – єдиний в Україні, що надає допомогу дітям з ожирінням. Вартість перебування однієї дитини за 19 днів зміни складає майже вісім тисяч гривень. Протягом року допомога надається більше тисячі маленьких вінничан, однак нині є потреба в лікуванні більш, ніж 20 тисяч дітей на рік.

Лікувально-діагностична база санаторію забезпечена сучасною медичною апаратурою та технологічним обладнанням. Проведено ремонт у дитячих спальних кімнатах, замінено ліжка на двоповерхові з ортопедичними матрацами і подушками.

У лікувально-діагностичному корпусі проведено ремонт санітарно-гігієнічної кімнати, переобладнано систему водопостачання та розширено методи водолікування з установкою струменевого душу. Поряд з головним корпусом лікарні встановлено спортивний майданчик для фізичних кардіо-навантажень.

 

 

Повернутись Створено: 2 жовтня 2018 року, 15:57 Переглядів: 1098

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація