23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Керуючі справами районних рад ознайомились з діяльністю Прозорого офісу, «Цілодобової варти» та Ситуаційного центру Роздрукувати

На короткостроковий семінар  щодо основ впровадження електронного врядування до Вінниці приїхали керуючі справами районних рад  області. Разом з колегами – працівниками виконавчого апарату обласної Ради – та керуючим справами виконавчого апарату Тетяною Яременко  відвідали  Прозорий офіс, Цілодобову варту та Ситуаційний центр Вінницької міської ради.

Виконувач обов'язків керуючого справами міськвиконкому Сергій Чорнолуцький розповів про Вінницький Центр адміністративних послуг «Прозорий офіс», який  розпочав роботу у вересні 2008 року.

– Створення «Прозорого офісу» стало логічним етапом процесу запровадження нової філософії відносин між владою і мешканцями міста, – зазначив Сергій Григорович. – Окрім адміністративних, надаються також більше 80 видів соціальних та господарсько-адміністративних послуг  – соціальний захист та соціальне страхування, оформлення пенсій та житлових субсидій, призначення соціальних виплат та пільг, надання матеріальних допомог, оформлення технічних умов та дозволів на під'єднання до мереж газопостачання. 

Керівник підрозділу «Цілодобова варта» Антоніна Іващук ознайомила з діяльністю очолюваного нею підрозділу.

– Основним завданням нашого відділу є прийом і забезпечення розгляду та оперативне вжиття відповідних заходів на звернення громадян, –  зазначає Антоніна Яківна. – Також ми інформуємо керівництво міської ради про аварійні та надзвичайні ситуацій в місті та хід їхнього усунення. Готуємо інформацію з висновками та пропозиціями щодо розгляду звернень, які надійшли через відділ оперативного реагування «Цілодобова варта».  Повідомити нас про надзвичайну ситуацію можна цілодобово на номером 1560 (безкоштовно з мобільного оператора «Київстар»).

Про цілодобову роботу муніципального Ситуаційного центру, який був створений у рамках програми «Безпечне місто» у січні 2018 року, керуючим справами розповів його керівник Олег Старжинський.

– Для моніторингу ситуації до єдиної міської системи відеоспостереження під’єднано більше 800 камер та інтелектуальні камери-роботи, які підтримують віддалене управління напрямком і зумом та мають кут огляду 360 градусів,  – говорить Олег Анатолійович. – Працівники центру моніторять місця найбільшого скупчення людей, об’єктів, які потребують посиленої уваги з погляду громадської безпеки. Зокрема, камери встановлені на виїздах та в’їздах у місто, магістральних вулицях, перехрестях, площах, вокзалах, зупинках, навчальних закладах тощо. Якщо ви стали свідком правопорушень на території Вінниці та зафіксували це на фото чи відео, можете надіслати відзняте на VIBER, WhatsApp або Telegram Ситуаційного центру, вказуючи точну дату та час, адресу і деталі ситуації. Номер телефону: 067 4 102 101.

Повернутись Створено: 16 листопада 2018 року, 11:29 Переглядів: 519

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація