Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Керуючі справами районних рад ознайомились з діяльністю Прозорого офісу, «Цілодобової варти» та Ситуаційного центру Роздрукувати

На короткостроковий семінар  щодо основ впровадження електронного врядування до Вінниці приїхали керуючі справами районних рад  області. Разом з колегами – працівниками виконавчого апарату обласної Ради – та керуючим справами виконавчого апарату Тетяною Яременко  відвідали  Прозорий офіс, Цілодобову варту та Ситуаційний центр Вінницької міської ради.

Виконувач обов'язків керуючого справами міськвиконкому Сергій Чорнолуцький розповів про Вінницький Центр адміністративних послуг «Прозорий офіс», який  розпочав роботу у вересні 2008 року.

– Створення «Прозорого офісу» стало логічним етапом процесу запровадження нової філософії відносин між владою і мешканцями міста, – зазначив Сергій Григорович. – Окрім адміністративних, надаються також більше 80 видів соціальних та господарсько-адміністративних послуг  – соціальний захист та соціальне страхування, оформлення пенсій та житлових субсидій, призначення соціальних виплат та пільг, надання матеріальних допомог, оформлення технічних умов та дозволів на під'єднання до мереж газопостачання. 

Керівник підрозділу «Цілодобова варта» Антоніна Іващук ознайомила з діяльністю очолюваного нею підрозділу.

– Основним завданням нашого відділу є прийом і забезпечення розгляду та оперативне вжиття відповідних заходів на звернення громадян, –  зазначає Антоніна Яківна. – Також ми інформуємо керівництво міської ради про аварійні та надзвичайні ситуацій в місті та хід їхнього усунення. Готуємо інформацію з висновками та пропозиціями щодо розгляду звернень, які надійшли через відділ оперативного реагування «Цілодобова варта».  Повідомити нас про надзвичайну ситуацію можна цілодобово на номером 1560 (безкоштовно з мобільного оператора «Київстар»).

Про цілодобову роботу муніципального Ситуаційного центру, який був створений у рамках програми «Безпечне місто» у січні 2018 року, керуючим справами розповів його керівник Олег Старжинський.

– Для моніторингу ситуації до єдиної міської системи відеоспостереження під’єднано більше 800 камер та інтелектуальні камери-роботи, які підтримують віддалене управління напрямком і зумом та мають кут огляду 360 градусів,  – говорить Олег Анатолійович. – Працівники центру моніторять місця найбільшого скупчення людей, об’єктів, які потребують посиленої уваги з погляду громадської безпеки. Зокрема, камери встановлені на виїздах та в’їздах у місто, магістральних вулицях, перехрестях, площах, вокзалах, зупинках, навчальних закладах тощо. Якщо ви стали свідком правопорушень на території Вінниці та зафіксували це на фото чи відео, можете надіслати відзняте на VIBER, WhatsApp або Telegram Ситуаційного центру, вказуючи точну дату та час, адресу і деталі ситуації. Номер телефону: 067 4 102 101.

Повернутись Створено: 16 листопада 2018 року, 11:29 Переглядів: 717

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація