Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Керуючу справами виконавчого апарату обласної Ради нагородили дипломом «Жінка Вінниччини» в номінації «Державний службовець» Роздрукувати

Із 5 до 20 березня проходило он-лайн голосування в конкурсі «Жінка Вінниччини». Учасницями проекту стали 75 жінок, які працюють в різних галузях та професійних сферах. Зокрема, у номінаціях «Спорт», «Туризм», «Безпека життя», «Милосердя Вінниччини», «Культура», «Медицина», «Ресторація», «Шоу-бізнес», «Бізнес», «Надія Вінниччини», «Освіта і наука», «Державна служба», «Мода», «Багатодітна мати», «Медіа», «Б'юті».

Організатори конкурсу уважно стежили за чесністю проведення конкурсу «Жінка Вінничини» та проаналізували кожний голос, який отримали в ході он-лайн голосування.

Відтак, 21 березня, за результатами голосування, було визначено переможниць у кожній із 15 номінацій.  

29 березня під час 30 чергової сесії обласної Ради співорганізатор конкурсу, депутат обласної Ради Людмила Станіславенко вручила диплом «Жінка Вінниччини» в номінації «Державний службовець» керуючій справами виконавчого апарату Вінницької обласної Ради Тетяні Яременко.

– Реалізація проекту спрямована на поширення позитивних прикладів щодо ролі жінки у вирішенні соціально-важливих проблем області, а також на підтримку актуальних соціальних практик, що сприяють розвитку благодійного руху на Вінниччині, – зазначила голова постійної комісії обласної Ради з питань  освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту та туризму, духовності та історичної спадщини Людмила Станіславенко. – Благодійна місія проекту – об’єднання жінок Вінниччини задля спасіння життя хворої Ірини Химич. Всі зібрані гроші під час проекту направлені на поїздку сім’ї Химич у Бостон на експериментальне лікування. Діагноз дівчинки – прогерія Хатчинсона Гілфорда.

Повернутись Створено: 2 квітня 2018 року, 11:23 Переглядів: 965

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація