Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

"Кіборгів" Вінниччини нагородили Почесними грамотами та орденами «За оборону країни» Роздрукувати

            «Кіборги» - вперше це слово українці почули під час оборони Донецького аеропорту, коли наші бійці проявили мужність, стійкість та відданість Батьківщині. Аби висловити вдячність та шану за мужність і вагомий внесок у захист територіальної цілісності та суверенітету України у бойових діях під Донецьким аеропортом, голова обласної Ради Анатолій Олійник та голова облдержадміністрації Валерій Коровій нагородили Почесними грамотами обласної Ради та облдержадміністрації воїнів-вінничан.

            На заході була присутня представник Фонду оборони країни (м.Дніпро) Наталя Хазан, яка  вручила бійцям відзнаки Фонду – Орден «За оборону країни».   

            Почесні грамоти, грошові винагороди  та відзнаки отримали: Галета Тарас Миколайович, Гнедюк Олексій Михайлович, Гульман Сергій Олександрович, Гуменний Леонід Олександрович, Довганич Олексій Петрович, Завальнюк Сергій Костянтинович, Загоруй Ігор Миколайович, Ковальський В’ячеслав Борисович, Лемещенко Володимир Сергійович, Ляшенко Олексій Геннадійович, Новікова Тетяна Анатоліївна, Садич Віктор Васильович. 

           Під гучні оплески вручали нагороду вінничанці Тетяні Новіковій, яка прийшла на захід з і своєю місячною донечкою Даринкою. Військові відзначали, що Тетяна перебуваючи у зоні бойових як медик врятувала не одне життя, а в цей час носила під серцем маля.  Сама ж жінка отримавши нагороду скромно сказала, що хлопці-кіборги більше заслуговують на нагороду, ніж вона.  

            - Ще два роки тому у нас майже не було армії, – сказав Анатолій Олійник. - В області не було військової частини, де можна було б проводити військові заходи. Але за час відколи тривають бойові дії на сході країни, ми виросли в плані військової готовності. Громадяни стали глибше усвідомлювати свою відповідальність перед країною та значимість кожного для досягнення перемоги. Хочу подякувати вам за ратний подвиг та нелегкий труд.

            Звернувся до присутніх і голова облдержадміністрації Валерій Коровій, який у своєму виступі зазначив, що Вінниччина єдина в Україні виконала всі шість хвиль мобілізації, за яких загалом було мобілізовано близько 6,5 тисяч вінничан. За словами Валерія Коровія, в регіоні додатково створено 12 військових комісаріатів. Також голова ОДА повідомив, що торік на виконання доручення Кабінету Міністірв України облдержадміністрацією за кошти держбюджету придбано квартири для 32 родин учасників АТО: 27 помешкань – сім’ям загиблих військовослужбовців, 2 – інвалідам І та ІІ групи і 3 – інвалідам, які втратили функціональні можливості кінцівок. В поточному році планується придбати ще 16 квартир для родин, які стоять на черзі.

            До присутніх звернулася Наталя Хазан, яка розповіла про діяльність Фонду та роботу волонтерів, які опікуються бійцями.

           – Фонд оборони країни створений на початку війни, за цей час ми витратили на потреби армії близько 160 млн. грн., і це не враховуючи гуманітарної допомоги, – зауважила Наталя Хазан. - Розмір найбільшого благодійного внеску склав 6 млн грн., найменшого — 70 коп.

 

           

Повернутись Створено: 2 липня 2016 року, 17:22 Переглядів: 1557

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація