Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

"Кіборгів" Вінниччини нагородили Почесними грамотами та орденами «За оборону країни» Роздрукувати

            «Кіборги» - вперше це слово українці почули під час оборони Донецького аеропорту, коли наші бійці проявили мужність, стійкість та відданість Батьківщині. Аби висловити вдячність та шану за мужність і вагомий внесок у захист територіальної цілісності та суверенітету України у бойових діях під Донецьким аеропортом, голова обласної Ради Анатолій Олійник та голова облдержадміністрації Валерій Коровій нагородили Почесними грамотами обласної Ради та облдержадміністрації воїнів-вінничан.

            На заході була присутня представник Фонду оборони країни (м.Дніпро) Наталя Хазан, яка  вручила бійцям відзнаки Фонду – Орден «За оборону країни».   

            Почесні грамоти, грошові винагороди  та відзнаки отримали: Галета Тарас Миколайович, Гнедюк Олексій Михайлович, Гульман Сергій Олександрович, Гуменний Леонід Олександрович, Довганич Олексій Петрович, Завальнюк Сергій Костянтинович, Загоруй Ігор Миколайович, Ковальський В’ячеслав Борисович, Лемещенко Володимир Сергійович, Ляшенко Олексій Геннадійович, Новікова Тетяна Анатоліївна, Садич Віктор Васильович. 

           Під гучні оплески вручали нагороду вінничанці Тетяні Новіковій, яка прийшла на захід з і своєю місячною донечкою Даринкою. Військові відзначали, що Тетяна перебуваючи у зоні бойових як медик врятувала не одне життя, а в цей час носила під серцем маля.  Сама ж жінка отримавши нагороду скромно сказала, що хлопці-кіборги більше заслуговують на нагороду, ніж вона.  

            - Ще два роки тому у нас майже не було армії, – сказав Анатолій Олійник. - В області не було військової частини, де можна було б проводити військові заходи. Але за час відколи тривають бойові дії на сході країни, ми виросли в плані військової готовності. Громадяни стали глибше усвідомлювати свою відповідальність перед країною та значимість кожного для досягнення перемоги. Хочу подякувати вам за ратний подвиг та нелегкий труд.

            Звернувся до присутніх і голова облдержадміністрації Валерій Коровій, який у своєму виступі зазначив, що Вінниччина єдина в Україні виконала всі шість хвиль мобілізації, за яких загалом було мобілізовано близько 6,5 тисяч вінничан. За словами Валерія Коровія, в регіоні додатково створено 12 військових комісаріатів. Також голова ОДА повідомив, що торік на виконання доручення Кабінету Міністірв України облдержадміністрацією за кошти держбюджету придбано квартири для 32 родин учасників АТО: 27 помешкань – сім’ям загиблих військовослужбовців, 2 – інвалідам І та ІІ групи і 3 – інвалідам, які втратили функціональні можливості кінцівок. В поточному році планується придбати ще 16 квартир для родин, які стоять на черзі.

            До присутніх звернулася Наталя Хазан, яка розповіла про діяльність Фонду та роботу волонтерів, які опікуються бійцями.

           – Фонд оборони країни створений на початку війни, за цей час ми витратили на потреби армії близько 160 млн. грн., і це не враховуючи гуманітарної допомоги, – зауважила Наталя Хазан. - Розмір найбільшого благодійного внеску склав 6 млн грн., найменшого — 70 коп.

 

           

Повернутись Створено: 2 липня 2016 року, 17:22 Переглядів: 1404

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація