19 лютого о 14.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання постійної комісії з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку; 20 лютого о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Звіт голови Вінницької обласної Ради Анатолія Олійника за 2018 рік

    Завершився третій рік діяльності Вінницької обласної Ради сьомого скликання. Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні» передбачає щорічний звіт голови обласної Ради про свою діяльність, у тому числі про здійснення державної регуляторної політики в обласній Раді. Пропонуємо вашій увазі звіт голови Вінницької обласної Ради А ....

  • Оголошено 16 Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад

    Відповідно до розпорядження голови обласної Ради від 01 лютого 2019 року № 13 «Про шістнадцятий обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад» та рішення Конкурсної ради від 1 лютого 2019 року оголошено шістнадцятий обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад. Вимоги до проектів розвитку територіальних гром ....

  • Гайсинщина та румунська комуна Мовілені шукатимуть імена загиблих українських воїнів

    Гайсинська районна рада та мерія міста Мовілені (Румунія) уклали меморандум про співпрацю. Підписання документа відбулося під час офіційного візиту до Румунії делегації з Вінниччини, яка прибула на запрошення Президента Ясської повітової Ради Марічела Попа для участі у міжнародному науково-практичному семінарі «Досвід функціонування систем ....

"Кіборгів" Вінниччини нагородили Почесними грамотами та орденами «За оборону країни» Роздрукувати

            «Кіборги» - вперше це слово українці почули під час оборони Донецького аеропорту, коли наші бійці проявили мужність, стійкість та відданість Батьківщині. Аби висловити вдячність та шану за мужність і вагомий внесок у захист територіальної цілісності та суверенітету України у бойових діях під Донецьким аеропортом, голова обласної Ради Анатолій Олійник та голова облдержадміністрації Валерій Коровій нагородили Почесними грамотами обласної Ради та облдержадміністрації воїнів-вінничан.

            На заході була присутня представник Фонду оборони країни (м.Дніпро) Наталя Хазан, яка  вручила бійцям відзнаки Фонду – Орден «За оборону країни».   

            Почесні грамоти, грошові винагороди  та відзнаки отримали: Галета Тарас Миколайович, Гнедюк Олексій Михайлович, Гульман Сергій Олександрович, Гуменний Леонід Олександрович, Довганич Олексій Петрович, Завальнюк Сергій Костянтинович, Загоруй Ігор Миколайович, Ковальський В’ячеслав Борисович, Лемещенко Володимир Сергійович, Ляшенко Олексій Геннадійович, Новікова Тетяна Анатоліївна, Садич Віктор Васильович. 

           Під гучні оплески вручали нагороду вінничанці Тетяні Новіковій, яка прийшла на захід з і своєю місячною донечкою Даринкою. Військові відзначали, що Тетяна перебуваючи у зоні бойових як медик врятувала не одне життя, а в цей час носила під серцем маля.  Сама ж жінка отримавши нагороду скромно сказала, що хлопці-кіборги більше заслуговують на нагороду, ніж вона.  

            - Ще два роки тому у нас майже не було армії, – сказав Анатолій Олійник. - В області не було військової частини, де можна було б проводити військові заходи. Але за час відколи тривають бойові дії на сході країни, ми виросли в плані військової готовності. Громадяни стали глибше усвідомлювати свою відповідальність перед країною та значимість кожного для досягнення перемоги. Хочу подякувати вам за ратний подвиг та нелегкий труд.

            Звернувся до присутніх і голова облдержадміністрації Валерій Коровій, який у своєму виступі зазначив, що Вінниччина єдина в Україні виконала всі шість хвиль мобілізації, за яких загалом було мобілізовано близько 6,5 тисяч вінничан. За словами Валерія Коровія, в регіоні додатково створено 12 військових комісаріатів. Також голова ОДА повідомив, що торік на виконання доручення Кабінету Міністірв України облдержадміністрацією за кошти держбюджету придбано квартири для 32 родин учасників АТО: 27 помешкань – сім’ям загиблих військовослужбовців, 2 – інвалідам І та ІІ групи і 3 – інвалідам, які втратили функціональні можливості кінцівок. В поточному році планується придбати ще 16 квартир для родин, які стоять на черзі.

            До присутніх звернулася Наталя Хазан, яка розповіла про діяльність Фонду та роботу волонтерів, які опікуються бійцями.

           – Фонд оборони країни створений на початку війни, за цей час ми витратили на потреби армії близько 160 млн. грн., і це не враховуючи гуманітарної допомоги, – зауважила Наталя Хазан. - Розмір найбільшого благодійного внеску склав 6 млн грн., найменшого — 70 коп.

 

           

Повернутись Створено: 2 липня 2016 року, 17:22 Переглядів: 1189

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація