5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Кількість в’їздів та виїздів у місто Вінницю збільшено: тепер їх п’ять замість трьох Роздрукувати

Про це поінформував сьогодні під час брифінгу Владислав Скальський.

  • З огляду на велику кількість звернень, ми збільшили кількість в’їздів та виїздів у місто, відтепер їх п’ять замість трьох. Додані в’їзд та виїзд на Гніваньському шосе, а також на перехресті вулиці Келецької та Барського шосе. Ми  відпрацьовуємо систему роботи цих пунктів, аби там забезпечувався дієвий протиепідемічний контроль. – повідомив очільник області. – Як зазначалось раніше, на блокпостах, у разі потреби,  буде проводитись температурний скрінінг. Я наголошую, що це має здійснювати людина, котра розуміє перші прояви ГРВІ та має медичну освіту. Отож на наших постах будуть стояти лікарі-інтерни.

Нагадаємо: обмеження на в’їзд у м.Вінницю  були  запроваджені з 20:00 28 березня. Відкритими залишались три напрямки, а саме: Немирівське шосе, в’їзд з напрямку Житомира та в’їзд по Хмельницькому шосе.

Також в області були введені чотири карантинні пости на основних трасах М – 12 та М – 21. Вони знаходяться у Могилів-Подільському районі, в с.Краснопілка Гайсинського району, у с. Махнівка Козятинського району та в Літинському районі.

На карантинних постах несуть службу поліцейські, медики, представники ДСНС та Нацгвардії. Ними проводяться відповідні заходи, запроваджені з метою недопущення поширення вірусу COVID-19 на території області.

Повернутись Створено: 30 березня 2020 року, 15:49 Переглядів: 212

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація