Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Кіровоградська делегація переймала досвід управління підприємствами, установами, організаціями та майном спільної комунальної власності Роздрукувати

В рамках візиту делегація виконавчого апарату Кіровоградської обласної ради в складі  заступника голови облради Ігоря Степури,  керуючого справами Наталії Тимофієвої, начальника відділу інформаційно-аналітичної  роботи Лариси Здір, начальника відділу організаційного забезпечення Алли Павелко, начальника відділу кадрового забезпечення Світлани Святовець та начальника управління майном Андрія Шепеля ознайомлася із  роботою Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Віноблагроліс» та здійснили оглядову екскурсію зимовим  «Подільским зоопарком».

Про діяльність зоопарку розповів його директор Євген Ткачик.

- Якщо в Україні 188 видів ссавців, то у нашому зоопарку їх уже 20, - розповідає Євген Ткачик. - Це - 10 відсотків тваринного світу. Вже є 36 видів пернатих, 250 тварин. Це цілком достатня кількість для того, щоб наш зоопарк став привабливим для відвідувачів. Але ми плануємо розширюватися і далі.

Також розповів, що головним завднням все ж залишається створення умов для нормального проживання тварин.

- Зоопарк має два завдання: забезпечити повноцінний відпочинок людей і домогтися відтворення тієї фауни, яка поменшала в природі Вінниччини, - ділиться планами директор зоопарку.

Про основні напрямки роботи та успіхи «Віноблагроліс» розповіла головний лісничий області Валентина Магдич.

Другий день перебування Кіровоградської делегації у Вінницькій області розпочався з екскурсії до Національного музею-садиби М.І.Пирогова.  

Після вони взяли участь в засіданні круглого столу «Підвищення ефективності управління підприємствами, установами організаціями та майном спільної комунальної власності територіальних громад області».

Зустріч розпочала перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська. Участь в засіданні також взяли керуюча справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко та депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації  Олександр Масленніков.

Начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області Василь Федоришин розповів присутнім про діяльність та досягення управління.

В ході зустрічі колеги обмінювалися практичним досвідом  управілння підприємствами, установами, організаціями та майном спільної комунальної власності територіалних громад області.

Повернутись Створено: 10 лютого 2017 року, 16:17 Переглядів: 934

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація