Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Кіровоградська делегація переймала досвід управління підприємствами, установами, організаціями та майном спільної комунальної власності Роздрукувати

В рамках візиту делегація виконавчого апарату Кіровоградської обласної ради в складі  заступника голови облради Ігоря Степури,  керуючого справами Наталії Тимофієвої, начальника відділу інформаційно-аналітичної  роботи Лариси Здір, начальника відділу організаційного забезпечення Алли Павелко, начальника відділу кадрового забезпечення Світлани Святовець та начальника управління майном Андрія Шепеля ознайомлася із  роботою Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Віноблагроліс» та здійснили оглядову екскурсію зимовим  «Подільским зоопарком».

Про діяльність зоопарку розповів його директор Євген Ткачик.

- Якщо в Україні 188 видів ссавців, то у нашому зоопарку їх уже 20, - розповідає Євген Ткачик. - Це - 10 відсотків тваринного світу. Вже є 36 видів пернатих, 250 тварин. Це цілком достатня кількість для того, щоб наш зоопарк став привабливим для відвідувачів. Але ми плануємо розширюватися і далі.

Також розповів, що головним завднням все ж залишається створення умов для нормального проживання тварин.

- Зоопарк має два завдання: забезпечити повноцінний відпочинок людей і домогтися відтворення тієї фауни, яка поменшала в природі Вінниччини, - ділиться планами директор зоопарку.

Про основні напрямки роботи та успіхи «Віноблагроліс» розповіла головний лісничий області Валентина Магдич.

Другий день перебування Кіровоградської делегації у Вінницькій області розпочався з екскурсії до Національного музею-садиби М.І.Пирогова.  

Після вони взяли участь в засіданні круглого столу «Підвищення ефективності управління підприємствами, установами організаціями та майном спільної комунальної власності територіальних громад області».

Зустріч розпочала перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська. Участь в засіданні також взяли керуюча справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко та депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації  Олександр Масленніков.

Начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області Василь Федоришин розповів присутнім про діяльність та досягення управління.

В ході зустрічі колеги обмінювалися практичним досвідом  управілння підприємствами, установами, організаціями та майном спільної комунальної власності територіалних громад області.

Повернутись Створено: 10 лютого 2017 року, 16:17 Переглядів: 815

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація