23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Кіровоградська делегація переймала досвід управління підприємствами, установами, організаціями та майном спільної комунальної власності Роздрукувати

В рамках візиту делегація виконавчого апарату Кіровоградської обласної ради в складі  заступника голови облради Ігоря Степури,  керуючого справами Наталії Тимофієвої, начальника відділу інформаційно-аналітичної  роботи Лариси Здір, начальника відділу організаційного забезпечення Алли Павелко, начальника відділу кадрового забезпечення Світлани Святовець та начальника управління майном Андрія Шепеля ознайомлася із  роботою Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Віноблагроліс» та здійснили оглядову екскурсію зимовим  «Подільским зоопарком».

Про діяльність зоопарку розповів його директор Євген Ткачик.

- Якщо в Україні 188 видів ссавців, то у нашому зоопарку їх уже 20, - розповідає Євген Ткачик. - Це - 10 відсотків тваринного світу. Вже є 36 видів пернатих, 250 тварин. Це цілком достатня кількість для того, щоб наш зоопарк став привабливим для відвідувачів. Але ми плануємо розширюватися і далі.

Також розповів, що головним завднням все ж залишається створення умов для нормального проживання тварин.

- Зоопарк має два завдання: забезпечити повноцінний відпочинок людей і домогтися відтворення тієї фауни, яка поменшала в природі Вінниччини, - ділиться планами директор зоопарку.

Про основні напрямки роботи та успіхи «Віноблагроліс» розповіла головний лісничий області Валентина Магдич.

Другий день перебування Кіровоградської делегації у Вінницькій області розпочався з екскурсії до Національного музею-садиби М.І.Пирогова.  

Після вони взяли участь в засіданні круглого столу «Підвищення ефективності управління підприємствами, установами організаціями та майном спільної комунальної власності територіальних громад області».

Зустріч розпочала перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська. Участь в засіданні також взяли керуюча справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко та депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації  Олександр Масленніков.

Начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області Василь Федоришин розповів присутнім про діяльність та досягення управління.

В ході зустрічі колеги обмінювалися практичним досвідом  управілння підприємствами, установами, організаціями та майном спільної комунальної власності територіалних громад області.

Повернутись Створено: 10 лютого 2017 року, 16:17 Переглядів: 778

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація