21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Китайці роблять ставку на аграрний сектор Вінниччини Роздрукувати

Робочий тиждень в облдержадміністрації та обласній Раді розпочався з візиту делегації Китайської Народної республіки. Голова ОДА Іван Мовчан та голова обласної Ради Сергій Татусяк зустрілися з виконавчим директором Китайсько-української асоціації з реалізації міжнародних проектів Льоу Хуанлінєм.

З вінницького боку у зустрічі також брали участь народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин Григорій Калетнік, заступники голови і керівники окремих департаментів ОДА, директор Державного підприємства «45 експериментальний механічний завод Микола Чумак, директор ТОВ «Торговий дім «Вінницький підшипник» Юрій Павлишин.

У складі китайської делегації були присутні представник ТПП України в КНР Віктор Танасійчук, директор корпорації Кем Чайна Чжан Хао, генеральний директор Синьцзянської корпорації Тань Е Хуан Яосінь.

Розмова була побудована довкола презентації економічного потенціалу Вінниччини й обговорення можливостей подальшої співпраці з Китаєм, головно, в аграрному секторі економіки.

Як повідомив Льоу Хуанлінь, наразі одночасно кілька китайських делегацій приїхали в Україну – у Крим, Дніпропетровську та Вінницьку області, з метою визначення можливостей співпраці з українськими підприємствами.

Довідка: Україні урядом КНР наприкінці минулого року було надано кредити під державні гарантії: в сумі 3,6 млрд. дол. Міністерству енергетики для реалізації проекту газифікації вугілля; в сумі 3 млрд. дол. для розвитку українського сільського господарства (згідно з умовами кредиту, Україна взяла зобов’язання продавати КНР щорічно за ринковими цінами по 2 млн. тонн зернових); на поточний 2013 рік у бюджеті КНР передбачено кредитів (з пільговою ставкою близько 4% річних) на суму 20 млрд. дол. для фінансування спільних проектів у країнах Східної та Центральної Європи. Частина цих грошей може бути виділена для реалізації проектів в Україні.

З метою координації китайсько-української співпраці 12 грудня 2012 року в Пекіні було створено Китайсько-українську асоціацію з реалізаціі міжнародних проектів (China-Ukraine International Engineering Cooperation Association (CUIEC)).

 

Повернутись Створено: 22 липня 2013 року, 16:35 Переглядів: 951

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація