9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Клембівський фестиваль набуде статусу міжнародного Роздрукувати

Обласний мистецький фестиваль «Мамину сорочку пригорну до серця» відзначив свій перший маленький ювілей – 5-річчя існування. 17 серпня у село Клембівка Ямпільського району традиційно з’їхалися вишивальниці та майстри інших видів українського мистецтва з Вінниччини, сусідніх областей та навіть з Молдови.

Фольклорний захід відвідав і голова обласної Ради Сергій Татусяк, який щороку бере участь у фестивалі, спілкується з організаторами та учасниками, купує вироби майстрів.

Також на святі були присутні депутат обласної Ради від Ямпільського округу Олексій Гаврилов, начальник управління культури і туризму ОДА Марія Скрипник, голова Ямпільської районної ради Вілен Жереб, сільський голова Володимир Колісник.

С.Татусяк зауважив, що щороку свято удосконалюється кількісно і якісно – розширюється географія учасників, збільшується експозиція виставок, прибуває все більше гостей.

– У нас відбулася попередня розмова з представниками обласного управління культури і районною владою Ямпільщини про те, щоб наступного року фестиваль відбувся під патронатом Єврорегіону «Дністер». Ми хочемо надати йому статус міжнародного, запросивши до участі не тільки сусідів-молдован, а й поляків, румунів... – повідомив про плани Сергій Татусяк.

Він також подякував народному депутату України від Вінниччини Оксані Калетнік за підтримку фестивалю та відродження вишивального ремесла у Клембівці.

 

 

Повернутись Створено: 19 серпня 2013 року, 13:48 Переглядів: 1552

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація