Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Клембівський фестиваль набуде статусу міжнародного Роздрукувати

Обласний мистецький фестиваль «Мамину сорочку пригорну до серця» відзначив свій перший маленький ювілей – 5-річчя існування. 17 серпня у село Клембівка Ямпільського району традиційно з’їхалися вишивальниці та майстри інших видів українського мистецтва з Вінниччини, сусідніх областей та навіть з Молдови.

Фольклорний захід відвідав і голова обласної Ради Сергій Татусяк, який щороку бере участь у фестивалі, спілкується з організаторами та учасниками, купує вироби майстрів.

Також на святі були присутні депутат обласної Ради від Ямпільського округу Олексій Гаврилов, начальник управління культури і туризму ОДА Марія Скрипник, голова Ямпільської районної ради Вілен Жереб, сільський голова Володимир Колісник.

С.Татусяк зауважив, що щороку свято удосконалюється кількісно і якісно – розширюється географія учасників, збільшується експозиція виставок, прибуває все більше гостей.

– У нас відбулася попередня розмова з представниками обласного управління культури і районною владою Ямпільщини про те, щоб наступного року фестиваль відбувся під патронатом Єврорегіону «Дністер». Ми хочемо надати йому статус міжнародного, запросивши до участі не тільки сусідів-молдован, а й поляків, румунів... – повідомив про плани Сергій Татусяк.

Він також подякував народному депутату України від Вінниччини Оксані Калетнік за підтримку фестивалю та відродження вишивального ремесла у Клембівці.

 

 

Повернутись Створено: 19 серпня 2013 року, 13:48 Переглядів: 1487

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація