23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Клембівський фестиваль набуде статусу міжнародного Роздрукувати

Обласний мистецький фестиваль «Мамину сорочку пригорну до серця» відзначив свій перший маленький ювілей – 5-річчя існування. 17 серпня у село Клембівка Ямпільського району традиційно з’їхалися вишивальниці та майстри інших видів українського мистецтва з Вінниччини, сусідніх областей та навіть з Молдови.

Фольклорний захід відвідав і голова обласної Ради Сергій Татусяк, який щороку бере участь у фестивалі, спілкується з організаторами та учасниками, купує вироби майстрів.

Також на святі були присутні депутат обласної Ради від Ямпільського округу Олексій Гаврилов, начальник управління культури і туризму ОДА Марія Скрипник, голова Ямпільської районної ради Вілен Жереб, сільський голова Володимир Колісник.

С.Татусяк зауважив, що щороку свято удосконалюється кількісно і якісно – розширюється географія учасників, збільшується експозиція виставок, прибуває все більше гостей.

– У нас відбулася попередня розмова з представниками обласного управління культури і районною владою Ямпільщини про те, щоб наступного року фестиваль відбувся під патронатом Єврорегіону «Дністер». Ми хочемо надати йому статус міжнародного, запросивши до участі не тільки сусідів-молдован, а й поляків, румунів... – повідомив про плани Сергій Татусяк.

Він також подякував народному депутату України від Вінниччини Оксані Калетнік за підтримку фестивалю та відродження вишивального ремесла у Клембівці.

 

 

Повернутись Створено: 19 серпня 2013 року, 13:48 Переглядів: 1383

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація