Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Клембівський фестиваль набуде статусу міжнародного Роздрукувати

Обласний мистецький фестиваль «Мамину сорочку пригорну до серця» відзначив свій перший маленький ювілей – 5-річчя існування. 17 серпня у село Клембівка Ямпільського району традиційно з’їхалися вишивальниці та майстри інших видів українського мистецтва з Вінниччини, сусідніх областей та навіть з Молдови.

Фольклорний захід відвідав і голова обласної Ради Сергій Татусяк, який щороку бере участь у фестивалі, спілкується з організаторами та учасниками, купує вироби майстрів.

Також на святі були присутні депутат обласної Ради від Ямпільського округу Олексій Гаврилов, начальник управління культури і туризму ОДА Марія Скрипник, голова Ямпільської районної ради Вілен Жереб, сільський голова Володимир Колісник.

С.Татусяк зауважив, що щороку свято удосконалюється кількісно і якісно – розширюється географія учасників, збільшується експозиція виставок, прибуває все більше гостей.

– У нас відбулася попередня розмова з представниками обласного управління культури і районною владою Ямпільщини про те, щоб наступного року фестиваль відбувся під патронатом Єврорегіону «Дністер». Ми хочемо надати йому статус міжнародного, запросивши до участі не тільки сусідів-молдован, а й поляків, румунів... – повідомив про плани Сергій Татусяк.

Він також подякував народному депутату України від Вінниччини Оксані Калетнік за підтримку фестивалю та відродження вишивального ремесла у Клембівці.

 

 

Повернутись Створено: 19 серпня 2013 року, 13:48 Переглядів: 1412

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація