9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Колегіальна діяльність Роздрукувати

«Перезавантаження» Координаційної ради

Відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради. Це перша зустріч Сергія Татусяка із представниками даного дорадчо-консультативного органу.

7 грудня Коордрада затвердила Положення про свою діяльність та намітила план роботи на найближчий період.
Також на засіданні було затверджено новий склад ради, до якого увійшли новообрані заступники голови облради, голови районних рад та міські голови міст обласного значення Вінниччини.
Оновлена координаційна рада має на меті долучитися до розробки пропозицій щодо впровадження в Україні адміністративної реформи, а також зміцнити співпрацю з обласною державною адміністрацією та іншими органами виконавчої гілки влади.


Довідка: Координаційна рада з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради є дорадчо-консультативним органом, що діє на громадських засадах. Рада збирається на засідання не рідше одного разу на квартал. Рішення Координаційної ради мають рекомендаційний характер.

 

Повернутись Створено: 8 грудня 2010 року, 00:00 Переглядів: 1007

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація