Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Колегіальна діяльність Роздрукувати

Асоціація регіональних влад відзначила роботу Сергія Татусяка

Голова обласної Ради Сергій Татусяк відзначений Подякою Президента Асоціації районних та обласних рад. Нагорода була йому вручена 10 лютого у Києві під час засідання Правління Асоціації. Подяку вручив очільник Асоціації, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.
Він зазначив, що відзнака вручається Сергію Татусяку за ефективну роботу Комісії з питань державного будівництва та місцевого самоврядування, яку голова Вінницької облради очолює в Асоціації.

Основним напрямом роботи, яким займається комісія останнім часом, є напрацювання нормативної бази для зміни системи регіональної влади в Україні. Про роботу комісії протягом 2011 року Сергій Татусяк звітував перед членами Асоціації. Крім того, комісії, яких на сьогодні в Асоціації діє шість, узгоджували план роботи на 2012 рік.

Нагадаємо, 10 лютого члени Правління Асоціації районних та обласних рад розглянули такі питання порядку денного: 1. Про нагородження відзнакою Асоціації; 2. Про прийом до Асоціації нових членів; 3. Про Меморандум між Асоціацією та проектом Канада-Україна «Регіональне врядування та розвиток»; 4. Про проект закону «Про службу в органах місцевого самоврядування»; 5. Про пропозиції до складу Конституційної Асамблеї; 6. Про звіт щодо фінансово-господарської діяльності Секретаріату Асоціації за 2011 рік; 7. Про затвердження кошторису надходжень та видатків Асоціації на 2012 рік; 8. Про хід роботи постійних комісій Української асоціації районних та обласних рад; 9. Про план роботи Правління та Секретаріату Асоціації на 2012 рік; 10. Про радника Асоціації; 11. Різне.

 

Повернутись Створено: 10 лютого 2012 року, 00:00 Переглядів: 1147

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація