23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Колегіальна діяльність Роздрукувати

Асоціація регіональних влад відзначила роботу Сергія Татусяка

Голова обласної Ради Сергій Татусяк відзначений Подякою Президента Асоціації районних та обласних рад. Нагорода була йому вручена 10 лютого у Києві під час засідання Правління Асоціації. Подяку вручив очільник Асоціації, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.
Він зазначив, що відзнака вручається Сергію Татусяку за ефективну роботу Комісії з питань державного будівництва та місцевого самоврядування, яку голова Вінницької облради очолює в Асоціації.

Основним напрямом роботи, яким займається комісія останнім часом, є напрацювання нормативної бази для зміни системи регіональної влади в Україні. Про роботу комісії протягом 2011 року Сергій Татусяк звітував перед членами Асоціації. Крім того, комісії, яких на сьогодні в Асоціації діє шість, узгоджували план роботи на 2012 рік.

Нагадаємо, 10 лютого члени Правління Асоціації районних та обласних рад розглянули такі питання порядку денного: 1. Про нагородження відзнакою Асоціації; 2. Про прийом до Асоціації нових членів; 3. Про Меморандум між Асоціацією та проектом Канада-Україна «Регіональне врядування та розвиток»; 4. Про проект закону «Про службу в органах місцевого самоврядування»; 5. Про пропозиції до складу Конституційної Асамблеї; 6. Про звіт щодо фінансово-господарської діяльності Секретаріату Асоціації за 2011 рік; 7. Про затвердження кошторису надходжень та видатків Асоціації на 2012 рік; 8. Про хід роботи постійних комісій Української асоціації районних та обласних рад; 9. Про план роботи Правління та Секретаріату Асоціації на 2012 рік; 10. Про радника Асоціації; 11. Різне.

 

Повернутись Створено: 10 лютого 2012 року, 00:00 Переглядів: 1000

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація