Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Колегія Роздрукувати

Екологи Вінниччини «прикрашають» свою роботу

1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський та голова постійної комісії з питань охорони довкілля, раціонального використання надр Олександр Яремчук 9 грудня взяли участь у роботі колегії Державного управління охорони навколишнього природного середовища у Вінницькій області.

Колегія заслухала звіт про роботу природоохоронних органів за 2010 рік. Зокрема, управлінням наголошувалося на їхній роботі за програмою поводження з токсичними відходами, створення нових об’єктів природно-заповідного фонду та щодо питань правосуддя, що стосуються довкілля.
За словами Ігоря Кревського, звіт екологів виглядав «аж надто позитивно», в порівнянні з тим, який насправді стан справ в екології області.
– Я критично оцінив роботу управління охорони довкілля. У мене на руках була інформація про реальний стан справ – про отрутомогильники, забрудненні водойми, стихійні звалища – а вони звітують про те, що на Вінниччині в плані екології все нормально. Ми будемо переглядати такий підхід до роботи, залучивши до контролю і втручання постійну комісію обласної Ради з питань охорони довкілля, – зазначив Ігор Кревський.
Відтак голові постійної комісії Олександру Яремчуку було дано доручення розробити план заходів взаємодії комісії з Державним управлінням та їхньої спільної роботи в системі охорони навколишнього природного середовища у Вінницькій області.

Повернутись Створено: 10 грудня 2010 року, 00:00 Переглядів: 1042

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація