Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Анатолій Олійник взяв участь у підсумковому засіданні колегії обласної державної адміністрації Роздрукувати

10 грудня під головуванням керівника ОДА Валерія Коровія відбулося засідання колегії обласної державної адміністрації, присвячене підсумкам діяльності у поточному році та визначенню пріоритетів на 2016 рік.

В її роботі взяли участь голова обласної Ради Анатолій Олійник, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, очільники райдержадміністрацій та районних рад, міські голови міст обласного значення, позаштатні радники голови ОДА, керівники силових структур, департаментів та управлінь регіону, голови постійних комісій обласної Ради.

На початку засідання керівники області та міста вручили 23 представникам Вінниччини державні нагороди. 

Відкриваючи роботу колегії, голова облдержадміністрації Валерій Коровій відзначив, що сьогодні  можна вести мову про певні підсумки року, який завершується, та виклики, які стоять перед органами влади у наступному році. Очільник регіону підкреслив, що область в цілому достойно провела вибори до місцевих органів представницької влади, максимальну увагу приділено безпековому блоку.

Він також акцентував, що такого успішного бюджетного року, пов’язаного із впровадженням бюджетної децентралізації, місцеві бюджети Вінницької області ще не мали. Місцеві бюджети отримали 660 млн. грн. додаткового ресурсу понад заплановані показники.

Валерій Коровій  теж зазначив, що область лідирує  за динамікою приросту доходів,  за низкою показників сільськогосподарського виробництва, має потужну динаміку приросту обсягів промислового виробництва.

На розгляд колегії були представлені проект Програми соціально-економічного розвитку області на 2016 рік та проект обласного бюджету на 2016 рік, розроблені структурними підрозділами облдержадміністрації.

Презентацію проектів учасникам засідання здійснили директор Департаменту регіонального економічного розвитку облдержадміністрації Олександр Якубик та директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський.

Після обговорення проекту Програми соціально-економічного розвитку області на 2016 рік та проекту обласного бюджету на 2016 рік на засіданнях постійних комісій обласної Ради, вони будуть внесені на розгляд позачергової сесії обласної Ради, засідання якої планується 16 грудня.

Повернутись Створено: 10 грудня 2015 року, 16:56 Переглядів: 833

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація