Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Анатолій Олійник взяв участь у підсумковому засіданні колегії обласної державної адміністрації Роздрукувати

10 грудня під головуванням керівника ОДА Валерія Коровія відбулося засідання колегії обласної державної адміністрації, присвячене підсумкам діяльності у поточному році та визначенню пріоритетів на 2016 рік.

В її роботі взяли участь голова обласної Ради Анатолій Олійник, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, очільники райдержадміністрацій та районних рад, міські голови міст обласного значення, позаштатні радники голови ОДА, керівники силових структур, департаментів та управлінь регіону, голови постійних комісій обласної Ради.

На початку засідання керівники області та міста вручили 23 представникам Вінниччини державні нагороди. 

Відкриваючи роботу колегії, голова облдержадміністрації Валерій Коровій відзначив, що сьогодні  можна вести мову про певні підсумки року, який завершується, та виклики, які стоять перед органами влади у наступному році. Очільник регіону підкреслив, що область в цілому достойно провела вибори до місцевих органів представницької влади, максимальну увагу приділено безпековому блоку.

Він також акцентував, що такого успішного бюджетного року, пов’язаного із впровадженням бюджетної децентралізації, місцеві бюджети Вінницької області ще не мали. Місцеві бюджети отримали 660 млн. грн. додаткового ресурсу понад заплановані показники.

Валерій Коровій  теж зазначив, що область лідирує  за динамікою приросту доходів,  за низкою показників сільськогосподарського виробництва, має потужну динаміку приросту обсягів промислового виробництва.

На розгляд колегії були представлені проект Програми соціально-економічного розвитку області на 2016 рік та проект обласного бюджету на 2016 рік, розроблені структурними підрозділами облдержадміністрації.

Презентацію проектів учасникам засідання здійснили директор Департаменту регіонального економічного розвитку облдержадміністрації Олександр Якубик та директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський.

Після обговорення проекту Програми соціально-економічного розвитку області на 2016 рік та проекту обласного бюджету на 2016 рік на засіданнях постійних комісій обласної Ради, вони будуть внесені на розгляд позачергової сесії обласної Ради, засідання якої планується 16 грудня.

Повернутись Створено: 10 грудня 2015 року, 16:56 Переглядів: 889

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація