23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Анатолій Олійник взяв участь у підсумковому засіданні колегії обласної державної адміністрації Роздрукувати

10 грудня під головуванням керівника ОДА Валерія Коровія відбулося засідання колегії обласної державної адміністрації, присвячене підсумкам діяльності у поточному році та визначенню пріоритетів на 2016 рік.

В її роботі взяли участь голова обласної Ради Анатолій Олійник, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, очільники райдержадміністрацій та районних рад, міські голови міст обласного значення, позаштатні радники голови ОДА, керівники силових структур, департаментів та управлінь регіону, голови постійних комісій обласної Ради.

На початку засідання керівники області та міста вручили 23 представникам Вінниччини державні нагороди. 

Відкриваючи роботу колегії, голова облдержадміністрації Валерій Коровій відзначив, що сьогодні  можна вести мову про певні підсумки року, який завершується, та виклики, які стоять перед органами влади у наступному році. Очільник регіону підкреслив, що область в цілому достойно провела вибори до місцевих органів представницької влади, максимальну увагу приділено безпековому блоку.

Він також акцентував, що такого успішного бюджетного року, пов’язаного із впровадженням бюджетної децентралізації, місцеві бюджети Вінницької області ще не мали. Місцеві бюджети отримали 660 млн. грн. додаткового ресурсу понад заплановані показники.

Валерій Коровій  теж зазначив, що область лідирує  за динамікою приросту доходів,  за низкою показників сільськогосподарського виробництва, має потужну динаміку приросту обсягів промислового виробництва.

На розгляд колегії були представлені проект Програми соціально-економічного розвитку області на 2016 рік та проект обласного бюджету на 2016 рік, розроблені структурними підрозділами облдержадміністрації.

Презентацію проектів учасникам засідання здійснили директор Департаменту регіонального економічного розвитку облдержадміністрації Олександр Якубик та директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський.

Після обговорення проекту Програми соціально-економічного розвитку області на 2016 рік та проекту обласного бюджету на 2016 рік на засіданнях постійних комісій обласної Ради, вони будуть внесені на розгляд позачергової сесії обласної Ради, засідання якої планується 16 грудня.

Повернутись Створено: 10 грудня 2015 року, 16:56 Переглядів: 809

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація