Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Колегія Роздрукувати

Сергій Татусяк: «Першість Вінниччини – заслуга її трударів»

Голова обласної Ради Сергій Татусяк привітав керівників районів та начальників обласних управлінь з тим, що Вінницька область за підсумками господарювання у 2010 році зайняла 2-ге місце після Києва.

– Мені надзвичайно приємно, що наша область серед правофлангових. Це заслуга тих, хто працював до нас, заслуга працівників полів, ферм, підприємств – всіх трударів Вінниччини, – наголосив Сергій Татусяк під час виступу на засіданні колегії облдержадміністрації «Про підсумки соціально-економічного розвитку області за 2010 рік та основні завдання на 2011 рік».
Голова також підкреслив, що такий результат дає унікальний шанс області вийти на новий рівень економічного розвитку. «Через залучення інвестицій в регіон», – зазначив С.Татусяк.
Він також поінформував керівників районів про сучасні напрями діяльності обласної Ради. Зокрема, про проведення навчального семінару для самоврядців області; про виїзну сесію, на якій було прийнято «Концепцію реформування місцевого самоврядування»; про свою участь у трьох заходах за участю Президента Віктора Януковича.
Сергій Татусяк закликав колег активно сприяти проведенню адміністративної реформи й реформи місцевого самоврядування в Україні.
– Це завтрашній день кожної територіальної громади, кожної людини, – наголосив очільник облради.

Засідання колегії «Про підсумки соціально-економічного розвитку області за 2010 рік та основні завдання на 2011 рік» відбулося під головуванням очільника облдержадміністрації Миколи Джиги та за участі заступника міністра юстиції Лідії Горбунової.
Основну доповідь зробив Микола Джига, який основними проблемами області у 2010 році назвав заборгованість із зарплати, низьку орендну плату за землю та несплату податків. Саме щодо цих питань голова ОДА найбільше критикував керівників районів.
– Вибачте за критику – це наша робота. І вибачте ті, кого будемо звільняти, – це теж наша робота, – попередив чиновників М.Джига.
Він доручив головам райдержадміністрацій у визначені строки розв’язати нагальні проблеми районів, а також окреслив головні завдання області на 2011 рік. Це:
1) соціальна політика і захист населення;
2) розвиток великотоварного аграрного виробництва;
3) залучення в регіон інвестицій;
4) ефективне використання природних ресурсів.
За результатами засідання колегії було прийнято проект рішення, в якому викладені завдання та напрями роботи Вінниччини на рік.

 

Повернутись Створено: 8 лютого 2011 року, 00:00 Переглядів: 1159

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація