Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Відзнаку за «Заслуги перед Вінниччиною» отримають 8 жителів області

    Обласною відзнакою за «Заслуги перед Вінниччиною» нагородять 8 жителів Вінницької області. Відповідне рішення ухвалили депутати на 16-ій сесії обласної Ради. Нагородження буде приурочене до 90-річчя Вінниччини, яке відзначається цьогоріч. «За вагомий особистий внесок у розвиток Вінниччини та з нагоди відзначення 90-річчя утв ....

  • Громадам Вінниччини передають кисневі концентратори

    28 січня на позачерговій 17 сесії обласної Ради 8 скликання депутати погодили рішення про безоплатну передачу зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області у власність територіальних громад медичного обладнання. 502 кисневі концентратори, загальною вартістю 15 млн 160,4 тис. грн, передадуть 16 територіальним гр ....

  • Внутрішньо переміщеним особам надаватимуть пільгові кредити на придбання житла: депутати доповнили програму новим Положенням

    28 січня на черговій 16 сесії обласної Ради 8 скликання депутати ухвалили рішення про доповнення «Комплексної регіональної програми пільгового довготермінового кредитування громадян, які потребують поліпшення житлових умов у Вінницькій області на 2018-2022 роки» додатком – «Положення про порядок надання пільгових довготерм ....

Колегія Роздрукувати

Сергій Татусяк: «Першість Вінниччини – заслуга її трударів»

Голова обласної Ради Сергій Татусяк привітав керівників районів та начальників обласних управлінь з тим, що Вінницька область за підсумками господарювання у 2010 році зайняла 2-ге місце після Києва.

– Мені надзвичайно приємно, що наша область серед правофлангових. Це заслуга тих, хто працював до нас, заслуга працівників полів, ферм, підприємств – всіх трударів Вінниччини, – наголосив Сергій Татусяк під час виступу на засіданні колегії облдержадміністрації «Про підсумки соціально-економічного розвитку області за 2010 рік та основні завдання на 2011 рік».
Голова також підкреслив, що такий результат дає унікальний шанс області вийти на новий рівень економічного розвитку. «Через залучення інвестицій в регіон», – зазначив С.Татусяк.
Він також поінформував керівників районів про сучасні напрями діяльності обласної Ради. Зокрема, про проведення навчального семінару для самоврядців області; про виїзну сесію, на якій було прийнято «Концепцію реформування місцевого самоврядування»; про свою участь у трьох заходах за участю Президента Віктора Януковича.
Сергій Татусяк закликав колег активно сприяти проведенню адміністративної реформи й реформи місцевого самоврядування в Україні.
– Це завтрашній день кожної територіальної громади, кожної людини, – наголосив очільник облради.

Засідання колегії «Про підсумки соціально-економічного розвитку області за 2010 рік та основні завдання на 2011 рік» відбулося під головуванням очільника облдержадміністрації Миколи Джиги та за участі заступника міністра юстиції Лідії Горбунової.
Основну доповідь зробив Микола Джига, який основними проблемами області у 2010 році назвав заборгованість із зарплати, низьку орендну плату за землю та несплату податків. Саме щодо цих питань голова ОДА найбільше критикував керівників районів.
– Вибачте за критику – це наша робота. І вибачте ті, кого будемо звільняти, – це теж наша робота, – попередив чиновників М.Джига.
Він доручив головам райдержадміністрацій у визначені строки розв’язати нагальні проблеми районів, а також окреслив головні завдання області на 2011 рік. Це:
1) соціальна політика і захист населення;
2) розвиток великотоварного аграрного виробництва;
3) залучення в регіон інвестицій;
4) ефективне використання природних ресурсів.
За результатами засідання колегії було прийнято проект рішення, в якому викладені завдання та напрями роботи Вінниччини на рік.

 

Повернутись Створено: 8 лютого 2011 року, 00:00 Переглядів: 1123

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація