Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Колегія обласної державної адміністрації розглянула важливі питання життєдіяльності Вінниччини Роздрукувати

22 травня голова обласної Ради Сергій Свитко взяв участь у засіданні колегії обласної державної адміністрації, на якій було розглянуто важливі питання соціально-економічного розвитку Вінницької області.

Колегія відбулась під головуванням голови обласної державної адміністрації Анатолія Олійника, за участі секретаря Вінницької міської ради Сергія Моргунова, керівників районних державних адміністрацій та районних рад, обласних департаментів та управлінь, народних депутатів України, представників Адміністрації Президента України.

На колегії звітували начальники Департаментів обласної державної адміністрації та обласних управлінь про діяльність підзвітних відомств. Зокрема було заслухано доповіді про соціально-економічний розвиток області за 4 місяці 2014 року, про стан і перспективи аграрно-промислового комплексу Вінниччини, про екологічну політику і використання водних ресурсів, про стан забезпечення соціального захисту населення області.

За підсумками доповідей очільник обласної державної адміністрації дав конкретні вказівки і доручення на посилення роботи із активізації соціально-економічного розвитку області, залучення нових інвестицій в аграрно-промисловий сектор економіки, дотримання законодавства у сфері охорони природного середовища та гарантування соціального захисту мешканців регіону.

Повернутись Створено: 23 травня 2014 року, 12:03 Переглядів: 1236

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація