23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Колегія обласної державної адміністрації розглянула важливі питання життєдіяльності Вінниччини Роздрукувати

22 травня голова обласної Ради Сергій Свитко взяв участь у засіданні колегії обласної державної адміністрації, на якій було розглянуто важливі питання соціально-економічного розвитку Вінницької області.

Колегія відбулась під головуванням голови обласної державної адміністрації Анатолія Олійника, за участі секретаря Вінницької міської ради Сергія Моргунова, керівників районних державних адміністрацій та районних рад, обласних департаментів та управлінь, народних депутатів України, представників Адміністрації Президента України.

На колегії звітували начальники Департаментів обласної державної адміністрації та обласних управлінь про діяльність підзвітних відомств. Зокрема було заслухано доповіді про соціально-економічний розвиток області за 4 місяці 2014 року, про стан і перспективи аграрно-промислового комплексу Вінниччини, про екологічну політику і використання водних ресурсів, про стан забезпечення соціального захисту населення області.

За підсумками доповідей очільник обласної державної адміністрації дав конкретні вказівки і доручення на посилення роботи із активізації соціально-економічного розвитку області, залучення нових інвестицій в аграрно-промисловий сектор економіки, дотримання законодавства у сфері охорони природного середовища та гарантування соціального захисту мешканців регіону.

Повернутись Створено: 23 травня 2014 року, 12:03 Переглядів: 1175

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація