26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Колегія Роздрукувати

Пріоритети: медицина, благоустрій та Чорнобиль

25 березня у Крижополі відбулося спільне виїзне засідання колегії облдержадміністрації та Президії обласної Ради.
Учасники зібрання розглянули три питання, які сьогодні мають особливу вагу у соціальному житті області. А саме: 1) «Про рівень надання первинної медичної допомоги населенню та санітарний стан територій області», 2) «Про організацію благоустрою та поліпшення санітарного стану території області при підготовці до Великодніх і травневих свят», 3) «Про стан підготовки до відзначення 25-ї річниці Чорнобильської катастрофи».

У засіданні взяли участь голова обласної Ради Сергій Татусяк, голова облдержадміністрації Микола Джига, заступники голів облради та облдержадміністрації, голови районних рад та адміністрацій, депутати обласної Ради, начальники галузевих управлінь та відділів, представники громадськості.
З першого питання порядку денного доповідала начальник управління охорони здоров’я та курортів ОДА Лідія Діденко. Вона озвучила головні завдання, які районам необхідно виконати у найближчій перспективі в рамках медичної реформи.
Микола Джига конкретизував ці завдання і доручив їхнє виконання окремим розпорядженням. Головне, на думку голови облдержадміністрації, це відновлення і приведення у робочий стан медичних закладів у сільській місцевості.
– До 1-го вересня всі райони мають підготувати і здати до роботи ФАПи і амбулаторії, – наголосив М.Джига.
Сергій Татусяк підкреслив, що обласна Рада буде домагатися від уряду фінансування медичного експерименту, який триває на Вінниччині. Але, на його думку, формат реформи мають визначати вінничани самі.
– Давайте візьмемо 2 райони, проведемо там необхідні заходи щодо ФАПів, амбулаторій, районних лікарень – і побачимо, в чому ми праві, а де є слабкі місця. А тоді будемо застосовувати цей формат на всю область, – звернувся голова облради до колег.

Також детально колегія розглянула питання благоустрою та поліпшення санітарного стану території області при підготовці до Великодніх і травневих свят. Представники виконавчої влади і органів самоврядування окреслили спільні завдання щодо прибирання населених пунктів від сміття. Екологічна інспекція та СЕС назвали найкращі та найгірші території в плані благоустрою та озвучили методи, за допомогою яких дані інстанції борються із порушниками чистоти.
Також перед представниками влади виступив архієпископ Вінницький та Могилів-Подільський Симеон. Він закликав посадовців у ході двомісячника благоустрою не забувати про території кладовищ, братських могил, пам’ятників загиблим бійцям, а також про шляхи, що ведуть до цих місць.
– Духовенство єпархії також братиме активну участь у прибиранні територій. А ще залучайте до суботників дітей та молодь. Адже такі акції виховують їхній патріотизм та духовність, – сказав владика Симеон.

Підготовка до відзначення 25-ї річниці Чорнобильської катастрофи в області відбувається спокійно та виважено, зазначив начальник Головного управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Сергій Вовченко, доповідаючи щодо 3-го питання порядку денного колегії.
Микола Джига наголосив, що у ході відзначення роковин «не має бути забутим жоден чорнобилець, їхні вдови, діти і родини».

Підбиваючи підсумки колегії голова ОДА звернувся до очільників районів та управлінь, не ображатися на критику, а виправляти помилки. Оскільки питання, які розглянула колегія – це є державні питання, підкреслив М.Джига.
 

Повернутись Створено: 25 березня 2011 року, 00:00 Переглядів: 929

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація