Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Колектив обласної телерадіокомпанії “ВІНТЕРА” привітали з Днем журналіста Роздрукувати

6 червня керівники області і міста привітали колектив Вінницької обласної державної телерадіокомпанії “ВІНТЕРА” із професійним святом – Днем журналіста. Участь в урочистостях взяли голова обласної Ради Сергій Свитко, голова обласної державної адміністрації Анатолій Олійник, секретар Вінницької міської ради Сергій Моргунов.

Свято розпочалося виконанням національного гімну України, після чого виступила директор телерадіокомпанії Любов Коваленко, яка подякувала колективу за сумлінну і творчу працю. Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих колег-журналістів під час Революції Гідності і військового протистояння на сході України. Представники духовенства прочитали молитву за мир та спокій в країні. Академічний камерний хор “Вінниця” на чолі із Віталієм Газінським виконав композицію “Молитва за Україну” на слова Олександра Кониського і музику Миколи Лисенка. Згодом виступили очільники області, які привітали журналістів із професійним святом, вручили квіти і подарунки.

Голова обласної Ради Сергій Свитко привітав колектив компанії та вказав на актуальність їхньої професії.

- Очевидною аксіомою є те, що не може бути незалежної, демократичної і правової держави без незалежних засобів масової інформації. Тому на вас покладена особлива місія від українського народу, від Господа Бога: бути на сторожі правди, захищати правду і таким чином, захищати незалежність української держави. Сьогодні журналісти, як і вояки  української армії, працівники правоохоронних органів є на передовій. Якщо представники силових структур мають зброю, щоб себе захистити, то журналісти є беззахисними. Але вони виконують особливу місію у важких умовах, яка покладена на вас. Я щиро вітаю вас зі святом, бажаю вам добра, здоров’я, благополуччя, хай вам щастить, - сказав Сергій Свитко. 

 

Повернутись Створено: 6 червня 2014 року, 15:12 Переглядів: 1093

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація