Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Колектив Жмеринської лікарні відновного лікування привітали зі 120-літнім ювілеєм Роздрукувати

28 серпня заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк відвідав Жмеринську лікарню відновного лікування, щоб привітати керівництво та колектив закладу зі 120-річчям функціонування. В урочистих зборах також взяли участь голова Жмеринської райдержадміністрації Олег Легеза і заступник голови районної ради Наталія Рожок.

Відкриваючи святкове зібрання, головний лікар Богдан Боровський нагадав, що комунальна установа «Жмеринська лікарня відновного лікування» була створена рішенням обласної Ради від 24 червня 2015 року № 910 на базі відділкової лікарні станції Жмеринка Південно-Західної залізниці. Наразі тут тривають перетворення: перепрофільовуються працівники, приміщення, закуповується обладнання, тривають ремонтні роботи.

Вітаючи медперсонал, Михайло Кременюк зачитав листівку від Голови Верховної Ради України Андрія Парубія, у якій йшлося про те, що медичний заклад по праву може пишатися своєю історією, яка вписана яскравою сторінкою в літопис як української залізниці, так і міста.

– Талановиті лікарі, медичні сестри, всі, хто тут працює, гідно продовжують славетні традиції попередників. Сьогодні ваша лікарня реформується, активно впроваджуючи нові технології реабілітації населення, – наголосив очільник парламенту. – Мабуть, у кожного жителя міста знайдеться чимало теплих слів подяки працівникам лікарні за готовність будь-якої хвилини прийти на допомогу. Своєю добротою, знанням справи ви повертаєте тисячі людей до повноцінного життя, забезпечуючи якісне лікування, віддаючи їм душевне тепло, створюючи затишок і комфорт.

Від імені голови обласної Ради Анатолія Олійника та депутатського корпусу Михайло Кременюк побажав трудовому колективу й надалі працювати із самовіддачею та результативністю.

– 120 років функціонування – це вагомий відрізок часу, протягом якого у вашому закладі відбулися значні зміни й перетворення, – зазначив Михайло Володимирович. – Міцного вам здоров’я, мирного неба, нових успіхів, наснаги, достатку та доброго настрою. Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається сторицею, а кожна мить життя радує своєю неповторністю.

З нагоди ювілею керівники області та району вручили колективу подяку, а кращим працівникам лікарні – почесні грамоти і грошові винагороди.

Після завершення урочистих зборів заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк у супроводі головного лікаря Богдана Боровського оглянув приміщення, в яких проходить реконструкція та ремонтні роботи, а також ознайомився із роботою основних структурних підрозділів і функціонуванням лікувальних кабінетів.

За інформацією керівника закладу, профіль лікарні відновного лікування передбачає реабілітацію хворих після перенесених інсультів, інфарктів, травм опорно-рухового апарату, загальну реабілітацію. Якщо раніше у відділкових лікарнях проходили лікування залізничники та члени їхніх сімей, то тепер до лікарні відновного лікування може потрапити будь-хто за направленням профільного або сімейного лікаря.

У лікарні наразі функціонує три відділення: лікувально-діагностичне, ортопедичне, де займаються відновленням опорно-рухового апарату, та неврологічне, в якому лікують захворювання центральної та периферійної нервової системи. Окрім цього, є адміністративна та господарська частини.

У лікувально-діагностичному відділенні сконцентровані діагностичні послуги та розміщений фізіотератпевтичний блок, де практикується водолікування, грязелікування, гірудотерпія, кінезітерапія, лікувальна фізкультура, парафінотерапія, масаж.

З колишніх реанімацій зробили кабінети грязелікування та гірудотерапії (лікування п'явками).

Практикують у закладі і водолікування та лікування травами. В одному із холів медзакладу стоять два кулери з мінеральною водою, з яких можна вільно її набирати і приймати за показами лікаря. Поряд – невелика кухня, де готують для хворих фіточаї.

Базове лікування, до якого входить забезпечення пацієнтів ліками, медичними засобами і, майже, усі процедури – безкоштовні. Вони забезпечуються за рахунок загального фонду бюджету лікарні, який поповнюється з обласного бюджету.

 

Повернутись Створено: 28 серпня 2018 року, 15:46 Переглядів: 2167

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація