2 липня о 8.45  у приміщенні обласної Ради в режимі відеоконференції відбудеться засідання конкурсної комісії з організації проведення конкурсу на посади керівників комунальних закладів; 2 липня о 11.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу і земельних відносин у режимі відеоконференції; 2 липня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Колективне звернення мешканців сіл Курилівці та Новоселівці озвучили на засіданні оперативного штабу Роздрукувати

10 жовтня під керівництвом директора Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Миколи Ткачука відбулося   чергове засідання обласного оперативного штабу із забезпечення прав і свобод власників земель та збіжжя, завдання якого забезпечити захист аграріїв від спроб рейдерських захоплень.

У його роботі взяли участь заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Інна Кухарчук, представники профільних управлінь та інспекцій, юстиції, правоохоронних органів, державної фіскальної служби, а також громадяни, які стали заручниками земельних відносин.

Розпочинаючи зібрання, головуючий озвучив питання порядку денного, внесені на розгляд штабу. Були заслухані приклади випадків рейдерських захоплень, які трапились за останній час на території області. Зокрема, заступник начальника Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Сергій Рябцун розповів про ситуацію, яка склалася в Теплицькому районі стосовно взаємовідносин пайовиків та ПП «Агроніка».

Про подвійну реєстрацію права оренди земельних ділянок фермерським господарством «Щиглик Валентин Володимирович» та МПП «Фірма Гарант» у с. Лозовата Пологівської сільської ради Теплицького району поінформував заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області Володимир Коваль.

Начальник відділу оперативного супроводження адміністрування ПДВ оперативного управління ГУ ДФС у Вінницькій області доповів про ситуацію, що склалася на території Карашківської сільської ради Барського району щодо припинення прав оренди земельних ділянок ТОВ «Агрофірма Шаргород» та реєстрацію прав оренди на такі ж земельні ділянки за ТОВ «Подільська зоря».

Під час засідання Микола Ткачук також поінформував, що на ім’я голови комісії із захисту прав майна та збіжжя Андрія Гижка надійшов лист від голови обласної Ради Анатолія Олійника щодо розгляду колективного звернення мешканців сіл Курилівці та Новоселівці, які побували у нього на особистому прийомі стосовно вирішення питання щодо оренди землі в «Куриловецькому і К».

– Сьогодні до нас продовжують надходити скарги з усіх куточків Вінниччини і їхня кількість буде збільшуватись, – наголосив директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації. – Ми повинні швидко реагувати і більш детально готуватися до кожного засідання, щоб зупинити хвилю порушень законодавства в зазначеній галузі, адже люди чекають від нас чітких кроків щодо вирішення їхніх проблемних ситуацій.

Варто зазначити, що від початку роботи програми «Стоп рейдер» надійшло 17 звернень, які стосуються забезпечення прав і свобод власників земель та збіжжя на території Вінницької області.

Повернутись Створено: 10 жовтня 2017 року, 16:34 Переглядів: 959

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація