21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Колективне звернення мешканців сіл Курилівці та Новоселівці озвучили на засіданні оперативного штабу Роздрукувати

10 жовтня під керівництвом директора Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Миколи Ткачука відбулося   чергове засідання обласного оперативного штабу із забезпечення прав і свобод власників земель та збіжжя, завдання якого забезпечити захист аграріїв від спроб рейдерських захоплень.

У його роботі взяли участь заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Інна Кухарчук, представники профільних управлінь та інспекцій, юстиції, правоохоронних органів, державної фіскальної служби, а також громадяни, які стали заручниками земельних відносин.

Розпочинаючи зібрання, головуючий озвучив питання порядку денного, внесені на розгляд штабу. Були заслухані приклади випадків рейдерських захоплень, які трапились за останній час на території області. Зокрема, заступник начальника Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Сергій Рябцун розповів про ситуацію, яка склалася в Теплицькому районі стосовно взаємовідносин пайовиків та ПП «Агроніка».

Про подвійну реєстрацію права оренди земельних ділянок фермерським господарством «Щиглик Валентин Володимирович» та МПП «Фірма Гарант» у с. Лозовата Пологівської сільської ради Теплицького району поінформував заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області Володимир Коваль.

Начальник відділу оперативного супроводження адміністрування ПДВ оперативного управління ГУ ДФС у Вінницькій області доповів про ситуацію, що склалася на території Карашківської сільської ради Барського району щодо припинення прав оренди земельних ділянок ТОВ «Агрофірма Шаргород» та реєстрацію прав оренди на такі ж земельні ділянки за ТОВ «Подільська зоря».

Під час засідання Микола Ткачук також поінформував, що на ім’я голови комісії із захисту прав майна та збіжжя Андрія Гижка надійшов лист від голови обласної Ради Анатолія Олійника щодо розгляду колективного звернення мешканців сіл Курилівці та Новоселівці, які побували у нього на особистому прийомі стосовно вирішення питання щодо оренди землі в «Куриловецькому і К».

– Сьогодні до нас продовжують надходити скарги з усіх куточків Вінниччини і їхня кількість буде збільшуватись, – наголосив директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації. – Ми повинні швидко реагувати і більш детально готуватися до кожного засідання, щоб зупинити хвилю порушень законодавства в зазначеній галузі, адже люди чекають від нас чітких кроків щодо вирішення їхніх проблемних ситуацій.

Варто зазначити, що від початку роботи програми «Стоп рейдер» надійшло 17 звернень, які стосуються забезпечення прав і свобод власників земель та збіжжя на території Вінницької області.

Повернутись Створено: 10 жовтня 2017 року, 16:34 Переглядів: 842

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація