23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Колективу Козятинської лікарні відновного лікування представили нового керівника Роздрукувати

У відповідності до рішення 12-ї позачергової сесії 7-го скликання, яка відбулася 02 грудня, голова обласної Ради Анатолій Олійник представив колективу комунальної установи «Козятинська лікарня відновного лікування» нового головного лікаря Олександра Євтушка. На представлені також були присутні начальник  управління лікувально-профілактичної допомоги населенню Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Ольга Задорожна, голова Козятинської райдержадміністрації Олег Оркуша, голова Козятинської районної ради Віктор Слободянюк,  а також колектив медичної установи.

- У відповідності до статті 43 пункту 20 Закону України «Про місцеве самоврядування», в якому  йдеться про те, що призначення та звільнення керівників комунальних закладів, установ, підприємств та організацій має здійснюватися виключно на пленарних засіданнях обласної Ради, - сказав Анатолій Олійник.

Також Анатолій Дмитрович зауважив, що конкурс проводиться абсолютно прозоро та демократично.

- Крім того Вінницька область стала першою в Україні, де запроваджено конкурсний відбір на посади керівників комунальних підприємств, - наголосив Анатолій Олійник.

Голова обласної ради зачитав рішення обласної Ради №216  від 02 грудня 2016 року щодо призначення Євтушка Олександра Петровича на посаду начальника комунальної установи «Козятинська лікарня відновного лікування» шляхом укладення з ним контракту з 05 грудня 2016 року до 20 вересня 2021 року.

З вітальним словом також виступила Ольга Задорожна, яка у своєму виступі зазначила, що сьогодні в державі розробляється концепція відновного лікування.

- До цього часу такої концепції в нас не було, і взагалі питання відновного лікування завжди відносилося до другорядних питань, але сьогодні через те, що ми робимо крок в напрямку Європи, нам потрібні не лише сильні керівники і лікарі вищої категорії, це має бути людина, яка б вміла впроваджувати новітні технології і відповідні етапи відновного лікування для жителів не лише Козятинського району, а й для усієї області, - зазначила Олена Задорожна.

Також вона зауважила, що Олександра Петровича в Департаменті охорони здоров’я знають вже давно, і знають його лише з позитивної сторони.

- Ви отримали не просто лікаря, а й дуже хорошого господарника, - сказала Олена Іванівна.

Побажала Олександру Петровичу та його колективу нових здобутків, успіху, здоров’я та оптимізму.

Після урочистого представлення керівника медичного закладу, гостей ознайомили із приміщенням лікарні та його роботою.   

 

Повернутись Створено: 8 грудня 2016 року, 16:07 Переглядів: 1808

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація