23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Коли громада об’єднується задля конкретних цілей, будь-яку проблему можна вирішити Роздрукувати

Ще на початку своєї каденції депутат обласної Ради Андрій Ковальов завітав до дитячого садочка №1 “Слов’яночка”, що у місті Вінниці. Під час відвідин поспілкувався з педагогічним колективом та директором Валентиною Виговською.

За результатами огляду матеріально-технічної бази було зазначено, що дошкільний освітній заклад потребує нової пральні й відновлення паркану навколо приміщення. 

- Разом з колективом закладу та батьківським комітетом швидко напрацювали кроки для вирішення цих проблем, - розповідає Андрій Ковальов. - Спочатку написали окремі проекти стосовно пральні та огорожі ДНЗ №1 “Слов’яночка” для участі в програмі «Бюджет громадських ніціатив» міста Вінниці на 2017 рік. Проекти здобули суттєву підтримку мешканців міста - майже 500 голосів, але не змогли потрапити в перелік переможців.

Депутат подав депутатське звернення до мера міста Вінниці й до департаменту освіти Вінницької міської ради, в якому описав всю ситуацію та актуальність проблематики. В отриманій відповіді повідомили про те, що капітальний ремонт пральні й огорожі включені до розрахунків міського бюджету в галузі “Освіта” на 2017 рік у складі додаткової потреби. 

- Це наша спільна перемога, - зауважив Андрій Ковальов. - Дякуємо міській раді за підтримку нашого проекту та дошкільнят мікрорайону.

Повернутись Створено: 28 листопада 2016 року, 15:47 Переглядів: 639

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація