9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Коли громада об’єднується задля конкретних цілей, будь-яку проблему можна вирішити Роздрукувати

Ще на початку своєї каденції депутат обласної Ради Андрій Ковальов завітав до дитячого садочка №1 “Слов’яночка”, що у місті Вінниці. Під час відвідин поспілкувався з педагогічним колективом та директором Валентиною Виговською.

За результатами огляду матеріально-технічної бази було зазначено, що дошкільний освітній заклад потребує нової пральні й відновлення паркану навколо приміщення. 

- Разом з колективом закладу та батьківським комітетом швидко напрацювали кроки для вирішення цих проблем, - розповідає Андрій Ковальов. - Спочатку написали окремі проекти стосовно пральні та огорожі ДНЗ №1 “Слов’яночка” для участі в програмі «Бюджет громадських ніціатив» міста Вінниці на 2017 рік. Проекти здобули суттєву підтримку мешканців міста - майже 500 голосів, але не змогли потрапити в перелік переможців.

Депутат подав депутатське звернення до мера міста Вінниці й до департаменту освіти Вінницької міської ради, в якому описав всю ситуацію та актуальність проблематики. В отриманій відповіді повідомили про те, що капітальний ремонт пральні й огорожі включені до розрахунків міського бюджету в галузі “Освіта” на 2017 рік у складі додаткової потреби. 

- Це наша спільна перемога, - зауважив Андрій Ковальов. - Дякуємо міській раді за підтримку нашого проекту та дошкільнят мікрорайону.

Повернутись Створено: 28 листопада 2016 року, 15:47 Переглядів: 749

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація