Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Коли громада об’єднується задля конкретних цілей, будь-яку проблему можна вирішити Роздрукувати

Ще на початку своєї каденції депутат обласної Ради Андрій Ковальов завітав до дитячого садочка №1 “Слов’яночка”, що у місті Вінниці. Під час відвідин поспілкувався з педагогічним колективом та директором Валентиною Виговською.

За результатами огляду матеріально-технічної бази було зазначено, що дошкільний освітній заклад потребує нової пральні й відновлення паркану навколо приміщення. 

- Разом з колективом закладу та батьківським комітетом швидко напрацювали кроки для вирішення цих проблем, - розповідає Андрій Ковальов. - Спочатку написали окремі проекти стосовно пральні та огорожі ДНЗ №1 “Слов’яночка” для участі в програмі «Бюджет громадських ніціатив» міста Вінниці на 2017 рік. Проекти здобули суттєву підтримку мешканців міста - майже 500 голосів, але не змогли потрапити в перелік переможців.

Депутат подав депутатське звернення до мера міста Вінниці й до департаменту освіти Вінницької міської ради, в якому описав всю ситуацію та актуальність проблематики. В отриманій відповіді повідомили про те, що капітальний ремонт пральні й огорожі включені до розрахунків міського бюджету в галузі “Освіта” на 2017 рік у складі додаткової потреби. 

- Це наша спільна перемога, - зауважив Андрій Ковальов. - Дякуємо міській раді за підтримку нашого проекту та дошкільнят мікрорайону.

Повернутись Створено: 28 листопада 2016 року, 15:47 Переглядів: 654

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація