12 листопада, о 14.00 в приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Комісії обласної Ради слідкують за виконанням законів України Роздрукувати

9 жовтня відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань розвитку демократії, гласності, свободи слова, інформаційного простору на чолі з Мариною Коваль.

Основним питанням стало заслуховування інформації про виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації», який набрав чинності 9 травня 2011 року. Її до відома членів комісії надала завідувачка сектору забезпечення доступу до публічної інформації Вінницької обласної державної адміністрації Ольга Люшнікова.

Вона подала історичну довідку щодо обговорюваного питання та зупинилася на сучасних реаліях питання.

– Сьогодні 90 країн запровадили законодавство про доступ до публічної інформації. Існування цього закону в Україні стане її перепусткою до ЄС, що й підтвердила Асамблея Ради Європи. Наразі Україна посідає 8 місце у рейтингу всіх країн світу щодо свободи інформації, – повідомила О.Люшнікова.

Проінформував про результати моніторингу щодо доступу до публічної інформації представник громадської організації «Громадська студія» Анатолій Тобілко.

За його словами, активісти громадських організацій «Філософія серця» і «Громадська студія» не лише готують інформаційні запити та моніторять виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації», але й долучаються до навчання відповідальних осіб, які організовуються профільним відділом облдержадміністрації.

Начальник загального відділу виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Пасікова повідомила, що з метою забезпечення безумовного виконання органами місцевого самоврядування Вінниччини Закону України «Про доступ до публічної інформації», реалізації конституційного права особи вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію, – в області проводиться відповідна робота. Загальний відділ виконавчого апарату Вінницької обласної Ради визначено відповідальним структурним підрозділом за забезпечення доступу до публічної інформації, розгляд, опрацювання, облік, систематизацію, аналіз, контроль запитів на інформацію, надання консультацій щодо оформлення запитів та надання відповідей на запити на інформацію, що надходять до обласної Ради та її виконавчого апарату.

Підсумовуючи вищезазначене, голова постійної комісії М.Коваль висловила впевненість, що виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» на Вінниччині проходить якісно та прозоро, зауваживши при цьому на необхідності розповсюдження Закону Україну у місцевих газетних та телевізійних засобах масової інформації.

Повернутись Створено: 10 жовтня 2013 року, 11:46 Переглядів: 797

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація