26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Комісії обласної Ради слідкують за виконанням законів України Роздрукувати

9 жовтня відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань розвитку демократії, гласності, свободи слова, інформаційного простору на чолі з Мариною Коваль.

Основним питанням стало заслуховування інформації про виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації», який набрав чинності 9 травня 2011 року. Її до відома членів комісії надала завідувачка сектору забезпечення доступу до публічної інформації Вінницької обласної державної адміністрації Ольга Люшнікова.

Вона подала історичну довідку щодо обговорюваного питання та зупинилася на сучасних реаліях питання.

– Сьогодні 90 країн запровадили законодавство про доступ до публічної інформації. Існування цього закону в Україні стане її перепусткою до ЄС, що й підтвердила Асамблея Ради Європи. Наразі Україна посідає 8 місце у рейтингу всіх країн світу щодо свободи інформації, – повідомила О.Люшнікова.

Проінформував про результати моніторингу щодо доступу до публічної інформації представник громадської організації «Громадська студія» Анатолій Тобілко.

За його словами, активісти громадських організацій «Філософія серця» і «Громадська студія» не лише готують інформаційні запити та моніторять виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації», але й долучаються до навчання відповідальних осіб, які організовуються профільним відділом облдержадміністрації.

Начальник загального відділу виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Пасікова повідомила, що з метою забезпечення безумовного виконання органами місцевого самоврядування Вінниччини Закону України «Про доступ до публічної інформації», реалізації конституційного права особи вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію, – в області проводиться відповідна робота. Загальний відділ виконавчого апарату Вінницької обласної Ради визначено відповідальним структурним підрозділом за забезпечення доступу до публічної інформації, розгляд, опрацювання, облік, систематизацію, аналіз, контроль запитів на інформацію, надання консультацій щодо оформлення запитів та надання відповідей на запити на інформацію, що надходять до обласної Ради та її виконавчого апарату.

Підсумовуючи вищезазначене, голова постійної комісії М.Коваль висловила впевненість, що виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» на Вінниччині проходить якісно та прозоро, зауваживши при цьому на необхідності розповсюдження Закону Україну у місцевих газетних та телевізійних засобах масової інформації.

Повернутись Створено: 10 жовтня 2013 року, 11:46 Переглядів: 779

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація