13 листопада  о 10.00 в приміщенні Чернівецької районної ради (вул. Святомиколаївська, 103/1) заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк проведе особистий прийом громадян

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Комісії Вінниччини і Сьвєнтокшиська напрацювали план дій на 2014 рік Роздрукувати

23 серпня відбулося спільне засідання постійних комісій обласної Ради з питань євроінтеграції, міжнародного співробітництва та регіонального розвитку і з питань адміністративно-територіального устрою та взаємодії з органами місцевого самоврядування.

З польської сторони участь взяли: віце-маршалек Сьвєнтокшиського воєводства Ян Maчковяк, заступник голови сеймику воєводства, член Комісії зі стратегії розвитку, промоції і міжнародного співробітництва, Комісії з питань місцевого самоврядування Марчін Ожуг, представник відділу управління регіональними операційними програмами Департаменту регіональної політики Едіта Маліновська, начальник відділу міжнародного співробітництва маршалкової управи Анна Лукащік.

Голова постійної комісії обласної Ради Олексій Гаврилов поінформував гостей про співпрацю Вінницької області зі Сьвєнтокшиським воєводством та окреслив пропозиції і спільні плани на майбутнє.  

На зустрічі виступив голова постійної комісії Валерій Коровій, який відзначив позитив в розвитку відносин та розповів присутнім про роботу, яка проводиться в області щодо підготовки програмного документу соціально-економічного життя області – Стратегії регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року.

Депутати постійних комісій обласної Ради та представники польської делегації обговорили попередні плани спільної діяльності  на 2014 рік.

Пропозиції стосувались встановлення нових побратимських зв’язків між адміністративно-територіальними одиницями, установами та організаціями двох регіонів; підписання угод про співпрацю між інституціями громадянського суспільства; запровадження практики обміну досвідом між постійними комісіями обласної Ради та сеймику Сьвєнтокшиського воєводства; організації Форуму Партнерських Регіонів за участю регіонів-партнерів Вінницької області та Сьвєнтокшиського воєводства; залучення експертів Сьвєнтокшиського воєводства до розробки Стратегії Вінницької області на період до 2020 року; вивчення досвіду реалізації «Стратегії розвитку туризму в Сьвєнтокшиському воєводстві» та сприяння впровадження на території Вінниччини «гарних практик» в сфері розвитку туристичної галузі, зокрема агротуризму; запровадження обміну досвідом написання та реалізації стратегій розвитку на місцевому рівні; вивчення польської моделі реформування місцевого самоврядування, з подальшою адаптацією та застосуванням кращих практик на регіональному рівні; участі у написанні та спільній реалізації грантових програм, сприянні максимально широкій участі територіальних громад-побратимів у грантовій діяльності та інше.

Учасники зустрічі схвалили пропозицію модератора засідання Олексія Гаврилова щодо підготовки та видання спільного  фотоальбому присвяченого 55-річчю співпраці між Вінницькою областю України та Сьвєнтокшиським воєводством Республіки Польща.

Повернутись Створено: 23 серпня 2013 року, 16:06 Переглядів: 927

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація