23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Комісії Вінниччини і Сьвєнтокшиська напрацювали план дій на 2014 рік Роздрукувати

23 серпня відбулося спільне засідання постійних комісій обласної Ради з питань євроінтеграції, міжнародного співробітництва та регіонального розвитку і з питань адміністративно-територіального устрою та взаємодії з органами місцевого самоврядування.

З польської сторони участь взяли: віце-маршалек Сьвєнтокшиського воєводства Ян Maчковяк, заступник голови сеймику воєводства, член Комісії зі стратегії розвитку, промоції і міжнародного співробітництва, Комісії з питань місцевого самоврядування Марчін Ожуг, представник відділу управління регіональними операційними програмами Департаменту регіональної політики Едіта Маліновська, начальник відділу міжнародного співробітництва маршалкової управи Анна Лукащік.

Голова постійної комісії обласної Ради Олексій Гаврилов поінформував гостей про співпрацю Вінницької області зі Сьвєнтокшиським воєводством та окреслив пропозиції і спільні плани на майбутнє.  

На зустрічі виступив голова постійної комісії Валерій Коровій, який відзначив позитив в розвитку відносин та розповів присутнім про роботу, яка проводиться в області щодо підготовки програмного документу соціально-економічного життя області – Стратегії регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року.

Депутати постійних комісій обласної Ради та представники польської делегації обговорили попередні плани спільної діяльності  на 2014 рік.

Пропозиції стосувались встановлення нових побратимських зв’язків між адміністративно-територіальними одиницями, установами та організаціями двох регіонів; підписання угод про співпрацю між інституціями громадянського суспільства; запровадження практики обміну досвідом між постійними комісіями обласної Ради та сеймику Сьвєнтокшиського воєводства; організації Форуму Партнерських Регіонів за участю регіонів-партнерів Вінницької області та Сьвєнтокшиського воєводства; залучення експертів Сьвєнтокшиського воєводства до розробки Стратегії Вінницької області на період до 2020 року; вивчення досвіду реалізації «Стратегії розвитку туризму в Сьвєнтокшиському воєводстві» та сприяння впровадження на території Вінниччини «гарних практик» в сфері розвитку туристичної галузі, зокрема агротуризму; запровадження обміну досвідом написання та реалізації стратегій розвитку на місцевому рівні; вивчення польської моделі реформування місцевого самоврядування, з подальшою адаптацією та застосуванням кращих практик на регіональному рівні; участі у написанні та спільній реалізації грантових програм, сприянні максимально широкій участі територіальних громад-побратимів у грантовій діяльності та інше.

Учасники зустрічі схвалили пропозицію модератора засідання Олексія Гаврилова щодо підготовки та видання спільного  фотоальбому присвяченого 55-річчю співпраці між Вінницькою областю України та Сьвєнтокшиським воєводством Республіки Польща.

Повернутись Створено: 23 серпня 2013 року, 16:06 Переглядів: 900

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація