23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Комісія обласної Ради передала клопотання щодо нагородження двох вінничан Почесною грамотою Верховної ради України Роздрукувати

Під головуванням депутата обласної Ради Андрія Вигонюка відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності.

Комісією погоджені кандидатури щодо клопотання перед Верховною Радою України про нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України, а саме: нагородження митрополита Вінницького і Брацлавського Романа (Балащука Миколи Михайловича) – керуючого Вінницької єпархією УАПЦ та Бірюкова Олександра Олександровича – директора учбового центру ПАТ «Вінницяобленерго».

Також на засіданні члени комісії обговорили та підтримали низку проектів рішень, напрацювали звернення до Верховної Ради України з пропозицією врегулювання деяких питань в, так званому, «законі Савченко», заслухали звернення громадян та депутатів обласної Ради.

Обговорення зазначених питань порядку денного відбулося за участі представників громадськості та засобів масової інформації.

За підсумками обговорення членами комісій були прийняті відповідні рішення, детальніше з якими можна ознайомитися в протоколах та висновках постійної комісії на офіційному сайті обласної Ради в розділі «Документи».

 

Повернутись Створено: 5 серпня 2016 року, 17:19 Переглядів: 879

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація