9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Комісія обласної Ради передала клопотання щодо нагородження двох вінничан Почесною грамотою Верховної ради України Роздрукувати

Під головуванням депутата обласної Ради Андрія Вигонюка відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності.

Комісією погоджені кандидатури щодо клопотання перед Верховною Радою України про нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України, а саме: нагородження митрополита Вінницького і Брацлавського Романа (Балащука Миколи Михайловича) – керуючого Вінницької єпархією УАПЦ та Бірюкова Олександра Олександровича – директора учбового центру ПАТ «Вінницяобленерго».

Також на засіданні члени комісії обговорили та підтримали низку проектів рішень, напрацювали звернення до Верховної Ради України з пропозицією врегулювання деяких питань в, так званому, «законі Савченко», заслухали звернення громадян та депутатів обласної Ради.

Обговорення зазначених питань порядку денного відбулося за участі представників громадськості та засобів масової інформації.

За підсумками обговорення членами комісій були прийняті відповідні рішення, детальніше з якими можна ознайомитися в протоколах та висновках постійної комісії на офіційному сайті обласної Ради в розділі «Документи».

 

Повернутись Створено: 5 серпня 2016 року, 17:19 Переглядів: 1061

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація