9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Комісія обласної Ради підтримала зміни та доповнення до Регіональної цільової програми будівництва Роздрукувати

16 серпня відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку. У її роботі взяли участь заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, директор ДП «Вінницький облавтодор» Ігор Шаповал, голова громадської організації «Дорожний контроль Європа» Артем Михайлов, представник департаменту будівництва, містобудування та архітектури облдержадміністрації Леонід Гужва, голова комунальної організації «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву» Володимир Бабошин.

На розгляд постійної комісії було подано 5 питань порядку денного. Найбільше пропозицій та зауважень було озвучено при обговоренні проекту рішення обласної Ради про звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до голови Верховної Ради України Андрія Парубія щодо підтримки законопроектів №5561, №5562. Вислухавши позицію громадської організації «Дорожний контроль Європа», комісія вирішила підтримати запропонований проект рішення та винести його на розгляд найближчої чергової сесії обласної Ради.

Також було підтримано проект рішення обласної Ради «Про внесення змін та доповнень до Регіональної цільової програми будівництва (придбання) доступного житла у Вінницькій області на 2010-2017 роки, затвердженої рішенням 31 сесії обласної Ради 5 скликання від 30 червня 2010 року № 1071 (зі змінами та доповненнями)», окрім пункту 5 додатку 7, що дає змогу надати вигідні кредити на будівництво житла учасникам АТО, членам їхніх сімей та переселенцям.

З протоколом та висновками 13-го засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради в розділі «Документи».

Повернутись Створено: 16 серпня 2017 року, 17:12 Переглядів: 681

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація