23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Комісія обласної Ради розпочала щорічну оцінку діяльності керівників комунальних закладів Роздрукувати

18 лютого під головуванням першого заступника голови обласної Ради Людмили Щербаківської розпочала свою роботу комісія з проведення оцінки діяльності керівників підприємств, установ та організацій – об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад області за 2015 рік. До складу комісії увійшли голови постійних комісій обласної Ради, керівники профільних управлінь облдержадміністрації, начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад області та голова Громадської ради при обласній Раді.

В перший день роботи комісії оцінювалася діяльність керівників установ галузі фізичної культури і спорту та галузі культури.

Керівник профільного управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Сергій Чернявський охарактеризував та надав відповідну оцінку дільності керівників підпорядкованих установ. Під час обговорення депутати висловлювали свої зауваження, пропозиції та побажання щодо удосконалення роботи галузі.  Члени комісії прийняли рішення про відповідність займаній посаді керівників галузі. Але разом з тим, наполягли на додатковому заслуховуванні директора комунального закладу „Вінницький обласний центр фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх” Віталія Копача з презентацією основних заходів, запланованих на 2016 рік.

Керівник управління культури і мистецтв облдержадміністрації Станіслав Городинський довів до відома присутніх членів комісії відгуки про діяльність керівників закладів культури щодо їх відповідності займаній посаді.

Довідка: Рішення про проведення оцінки діяльності керівників підприємств, установ та організацій - об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад області прийнято розпорядженням голови обласної Ради Анатолієм Олійником 15 січня 2016 року №5 на виконання рішення 21 сесії обласної Ради 5 скликання від 24 грудня 2008 року. Наступне засідання комісії відбудеться 23 лютого 2016 року.

Повернутись Створено: 18 лютого 2016 року, 17:09 Переглядів: 1333

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація