Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Комісія обласної Ради розпочала щорічну оцінку діяльності керівників комунальних закладів Роздрукувати

18 лютого під головуванням першого заступника голови обласної Ради Людмили Щербаківської розпочала свою роботу комісія з проведення оцінки діяльності керівників підприємств, установ та організацій – об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад області за 2015 рік. До складу комісії увійшли голови постійних комісій обласної Ради, керівники профільних управлінь облдержадміністрації, начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад області та голова Громадської ради при обласній Раді.

В перший день роботи комісії оцінювалася діяльність керівників установ галузі фізичної культури і спорту та галузі культури.

Керівник профільного управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Сергій Чернявський охарактеризував та надав відповідну оцінку дільності керівників підпорядкованих установ. Під час обговорення депутати висловлювали свої зауваження, пропозиції та побажання щодо удосконалення роботи галузі.  Члени комісії прийняли рішення про відповідність займаній посаді керівників галузі. Але разом з тим, наполягли на додатковому заслуховуванні директора комунального закладу „Вінницький обласний центр фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх” Віталія Копача з презентацією основних заходів, запланованих на 2016 рік.

Керівник управління культури і мистецтв облдержадміністрації Станіслав Городинський довів до відома присутніх членів комісії відгуки про діяльність керівників закладів культури щодо їх відповідності займаній посаді.

Довідка: Рішення про проведення оцінки діяльності керівників підприємств, установ та організацій - об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад області прийнято розпорядженням голови обласної Ради Анатолієм Олійником 15 січня 2016 року №5 на виконання рішення 21 сесії обласної Ради 5 скликання від 24 грудня 2008 року. Наступне засідання комісії відбудеться 23 лютого 2016 року.

Повернутись Створено: 18 лютого 2016 року, 17:09 Переглядів: 1364

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація