Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Комісія обласної Ради затвердила премії та стипендії кращим учням і студентам Вінниччини та їхнім педагогам і наставникам Роздрукувати

23 листопада заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк провів засідання Комісії обласної Ради з питань призначення щорічних грошових премій обласної Ради педагогам та учнівській молоді закладів освіти, майстрам та учням професійно-технічних закладів, педагогам, викладачам й студентам вищих навчальних закладів за значні досягнення у міжнародних, всеукраїнських, обласних учнівських олімпіадах, конкурсах, турнірах, конкурсах-захистах, фестивалях, змаганнях та стипендій обласної Ради кращим учням закладів професійної освіти та студентам вищої освіти.

Відповідно до Програми розвитку місцевого самоврядування у Вінницькій області «Успішні сильні громади» на 2018-2025 роки, колегія Департаменту гуманітарної політики обласної  військової адміністрації представила на розгляд Комісії списки претендентів на премії та стипендії.

Комісія обласної Ради погодила загальну суму грошових премій в обсязі 399 тисяч гривень,  стипендій  – 950 тисяч гривень.

- Попри те, що в Україні вже 9 місяців триває повномасштабна війна, попри те, що ми щодня стикаємося зі складними викликами, обласна Рада знайшла можливість виділити кошти на премії та стипендії для нашої талановитої молоді, - сказав Ігор Івасюк. – І це – інвестиція в майбутнє. Сьогодні маємо стимулювати та підтримувати тих, хто завтра буде відбудовувати країну, змінювати її, а також тих, хто навчає нашу прекрасну молодь та розвиває її таланти. 

Повернутись Створено: 23 листопада 2022 року, 15:44

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація