17 липня об 11.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться засідання президії обласної Ради (з трансляцією на сайті)

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

Комісія оцінила роботу керівників підприємств галузі житлово-комунального господарства області Роздрукувати

28 лютого комісія з оцінки діяльності керівників підприємств, установ та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад області за 2019 рік провела цьогоріч п’яте засідання. Члени комісії оцінили роботу 13 керівників підприємств та установ галузі житлово-комунального господарства та інших галузей, оцінювання котрих було перенесено.

Засідання відбулося під керівництвом голови обласної Ради Анатолія Олійника. Виконувач обов’язків начальника управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області Іван Бойко надав відповідну оцінку діяльності протягом минулого року керівників підпорядкованих установ.

На початку засідання було запропоновано перенести заслуховування керівників «Вінницяоблтеплоенерго» Валерія Довбанюка, Служби технічного нагляду за об’єктами житлово-комунального господарства Степана Кізя, Вінницького навчально-курсового комбінату житлово-комунального господарства Сергія Панчелюгу та «Вінницяоблводоканалу» Олександра Чернятинського через відсутність на засіданні профільного заступника голови облдержадміністрації Олександра Піщика.

Загалом сьогодні оцінили тогорічну діяльність 11 керівників. Зокрема, комунальних підприємств «Могилів-Подільське міжрайонне бюро технічної інвентаризації», «Барське районне бюро технічної інвентаризації», «Ямпільське районне бюро технічної інвентаризації», «Бершадське районне бюро технічної інвентаризації», «Вінницьке обласне об’єднане бюро технічної інвентаризації», «Гайсинське міжрайонне бюро технічної інвентаризації», «Антопільське», «Автобаза обласної Ради», а також комунальної організації «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву», Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Віноблагроліс» та «Вінницький обласний виробничо-технічний центр стандартизації і метрології, якості продукції АПК «Облагростандарт».

Сьогодні також прозвітувала про діяльність комунального закладу «Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій» його директорка Світлана Демко.

Повторно було заслухано директора Тиврівського обласного будинку-інтернату для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку Олександр Колкевича. Нагадаємо, під час першого цьогорічного засідання комісії з оцінки діяльності керівників підприємств, установ та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад області депутати обласної Ради висловили низку критичних зауважень до роботи закладу та до його діяльності зокрема. Сьогодні керівник закладу відзвітував за пророблену роботу з усунення недоліків.

Окремим керівникам члени комісії підтримали рекомендації про встановлення надбавок до заробітної плати за складність та напруженість у роботі, а також окремих запропонували представити до вищих державних нагород за сумлінну роботу протягом десятків років.

– Сподіваюся, що 2020 рік буде роком примноження наших досягнень, – підсумував голова обласної Ради Анатолій Олійник.

Неоціненою залишається діяльність ще двох керівників установи галузі освіти та установи галузі фізичної культури та спорту. Зокрема, йдеться про директорку комунальної організації «Центр матеріально-технічного та інформаційного забезпечення закладів освіти області» Лідію Мазур та директора комунального закладу «Вінницька обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з веслування імені Юлії Рябчинської» В’ячеслава Настюка.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 28 лютого 2020 року, 15:53 Переглядів: 400

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація