Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Комісія оцінила роботу керівників закладів та установ галузі освіти Вінницької області Роздрукувати

20 лютого комісія з оцінки діяльності керівників підприємств, установ та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад області за 2018 рік провела третє засідання. Члени комісії оцінили роботу 28 керівників у галузі освіти Вінницької області.

Засідання відбулося під керівництвом голови обласної Ради Анатолія Олійника, заступника голови облдержадміністрації Ігоря Івасюка та директор Департаменту освіти та науки облдержадміністрації Володимира Буняка, який надав відповідну оцінку діяльності керівників підпорядкованих установ.

Позитивна оцінка була надана 27 керівникам з 28-ми.  Стосовно  директора обласного комунального закладу «Вінницький регіональний центр модульного навчання» Василя Сердюка, то Департаментом освіти облдержадміністрації подана пропозиція щодо закриття зазначеного закладу. Члени комісії прийняли рішення про визнання роботи керівника  як такої, що відповідає займаній посаді з урахуванням рекомендації комісії з оцінки.  

Також члени комісії рекомендували Департаменту освіти облдержадміністрації та управлінню спільної комунальної власності  територіальних громад області  провести експертизу будівлі Будинку вчителя через ймовірне руйнування внаслідок проведення поруч забудови житлового будинку.

У ході засідання членами комісії було запропоновано відзначити роботу низки керівників закладів охорони здоров’я. Так, на звання «Заслужений працівник освіти України» рекомендовано директора  Вінницького обласного центру туризму, спорту, краєзнавства та екскурсій Лідію Юхнович. Також 13 керівників отримають грамоти Кабінету Міністрів і грамоти Вінницької облдержадміністрації та обласної Ради.

За пропозицією Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації 22 керівникам закладів освіти області рекомендовано встановити на 2019 рік надбавку за складність та напруженість у роботі у розмірі 50%, а п‘ятьом – у розмір 40%.

Наступне засідання комісії з оцінки діяльності керівників об’єктів спільної комунальної власності відбудеться 26 лютого – цього дня звітуватимуть керівники підприємств та установ галузі житлово-комунального господарства та інші.

Повернутись Створено: 20 лютого 2019 року, 12:41 Переглядів: 413

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація