23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Комісія оцінила роботу керівників закладів та установ галузі освіти Вінницької області Роздрукувати

20 лютого комісія з оцінки діяльності керівників підприємств, установ та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад області за 2018 рік провела третє засідання. Члени комісії оцінили роботу 28 керівників у галузі освіти Вінницької області.

Засідання відбулося під керівництвом голови обласної Ради Анатолія Олійника, заступника голови облдержадміністрації Ігоря Івасюка та директор Департаменту освіти та науки облдержадміністрації Володимира Буняка, який надав відповідну оцінку діяльності керівників підпорядкованих установ.

Позитивна оцінка була надана 27 керівникам з 28-ми.  Стосовно  директора обласного комунального закладу «Вінницький регіональний центр модульного навчання» Василя Сердюка, то Департаментом освіти облдержадміністрації подана пропозиція щодо закриття зазначеного закладу. Члени комісії прийняли рішення про визнання роботи керівника  як такої, що відповідає займаній посаді з урахуванням рекомендації комісії з оцінки.  

Також члени комісії рекомендували Департаменту освіти облдержадміністрації та управлінню спільної комунальної власності  територіальних громад області  провести експертизу будівлі Будинку вчителя через ймовірне руйнування внаслідок проведення поруч забудови житлового будинку.

У ході засідання членами комісії було запропоновано відзначити роботу низки керівників закладів охорони здоров’я. Так, на звання «Заслужений працівник освіти України» рекомендовано директора  Вінницького обласного центру туризму, спорту, краєзнавства та екскурсій Лідію Юхнович. Також 13 керівників отримають грамоти Кабінету Міністрів і грамоти Вінницької облдержадміністрації та обласної Ради.

За пропозицією Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації 22 керівникам закладів освіти області рекомендовано встановити на 2019 рік надбавку за складність та напруженість у роботі у розмірі 50%, а п‘ятьом – у розмір 40%.

Наступне засідання комісії з оцінки діяльності керівників об’єктів спільної комунальної власності відбудеться 26 лютого – цього дня звітуватимуть керівники підприємств та установ галузі житлово-комунального господарства та інші.

Повернутись Створено: 20 лютого 2019 року, 12:41 Переглядів: 379

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація