Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Комісія опрацювала питання, важливі для функціонування бюджетної сфери області Роздрукувати

29 жовтня відбулося чергове засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів. На засіданні було розглянуто 30 питань, із яких 1 – бюджетне, 15 стосуються затвердження фінансових планів комунальних підприємств, 3 – внесення змін до обласних програм.

Першим питанням було розглянуто розпорядження голови облдержадміністрації «Про внесення змін до обласного бюджету на 2013 рік». Ключовою особливістю даного розпорядження є зарахування до обласного бюджету 2-х дотацій із державного бюджету. Перша з них у розмірі 77,6 млн. грн. буде спрямована на забезпечення виплати заробітної працівникам бюджетних закладів та установ області. А друга, обсягом 11,9 млн. грн. – на матеріальне забезпечення інвалідів І та ІІ групи з психічними захворюваннями.

Як відзначила голова бюджетної комісії Наталія Рекута, завдяки одержанню цих дотацій обласний і місцеві бюджети зможуть в повній мірі виконати свої зобов’язання з виплати заробітної плати та іншим соціальним платежам.

Окрім того, на заклади охорони здоров’я планується перевести 1,77 млн. грн. видатків. Із них, зокрема:

- 178 тис. грн. – на проведення поточного ремонту котлів, ремонту приміщень у Липовецькій центральній районній лікарні;

- 95 тис. грн. – на придбання хімічних реактивів Вінницьким обласним онкологічним диспансером. Дані видатки здійснюються за рахунок субвенції з державного бюджету на підтримку реформування галузі охорони здоров’я;

- 200 тис. грн. – на проведення робіт з капітального ремонту Томашпільської центральної районної лікарні;

В галузі житлово-комунального господарства буде проведено 1,4 млн. грн. Зокрема:

- 400 тис.грн. будуть спрямовані на реконструкцію ділянки водогону м.Калинівка після аварії. Дані заходи фінансуватимуться із резервного фонду обласного бюджету;

- 1 млн. грн. планується направити на реконструкцію котелень для оснащення котлами на альтернативних видах палива Бершадської та Шаргородської центральних районних лікарень.

Загалом, наголосила Наталія Рекута, внесення зазначених змін дасть можливість оперативно перерозподілити кошти обласного бюджету на проведення ремонтних робіт та реалізацію заходів із енергозбереження у закладах бюджетної сфери.

Також на засіданні комісії були затверджені фінансові плани на 2014 рік Обласного комунального підприємства «Учбово-курсовий комбінат» та Комунального підприємства «Вінницяоблводоканал» разом із дочірніми підприємствами. Таким чином, ці підприємства матимуть орієнтири для подальшого планування діяльності на наступний рік.

Також були розглянуті та погоджені постійною комісією проекти рішень Про внесення змін до обласної програми «Цукровий діабет» та Про внесення змін до Положення про гранти Вінницької обласної Ради та Вінницької обласної державної адміністрації, які надаються навчальним закладам.

Окрім того, члени комісії розглянули доповнення до рішення про Стратегію регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року та рішення про Регламент роботи обласної Ради. У випадку, якщо останні зміни будуть погоджені сесією, при внесенні на розгляд обласної Ради змін та доповнень до регіональних програм розвитку, обов’язковим буде проходження експертизи даних змін в Департаментах регіонального економічного розвитку та Департаменті фінансів облдержадміністрація. А це, в свою чергу, сприятиме підвищенню фаховості написаних програм та ефективності їх впровадження.

 

Повернутись Створено: 31 жовтня 2013 року, 10:58 Переглядів: 865

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація