9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Комісія підтримала клопотання про нагородження грамотами волонтера та учасників ліквідації наслідків на ЧАЕС Роздрукувати

Під головуванням Андрія Вигонюка відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності. У її роботі взяли участь чотири члени комісії, а також представники департаментів, структурних підрозділів облдержадміністрації, засобів масової інформації та громадськості.

До порядку денного було внесено близько 20 питань, половина з яких – проекти рішень обласної Ради.

Під час засідання з десяти проектів рішення підтримку та погодження знайшли сім.

Комісією підтримано клопотання про нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України волонтера, Заслуженого журналіста України Василя Кізки та Грамотами Верховної Ради України учасників ліквідації наслідків на ЧАЕС Олексія Москаленка, Олександра Глінчевського, Сергія Дудника.

Окрім того, розглянуто звернення громадян, трудових колективів, громадських організацій, а також питання щодо дотримання норм закону.

За підсумками обговорення питань порядку денного членами постійної комісії були прийняті відповідні рішення.

Детальніше з протоколом та висновками постійної комісії можна ознайомитися на сайті обласної Ради.

Повернутись Створено: 24 вересня 2018 року, 11:02
Оновлено: 24 вересня 2018 року, 14:09
Переглядів: 346

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація