23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Комісія підтримала проект регуляторного акта про користування маломірними суднами Роздрукувати

Під головуванням Андрія Поліщука відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань розвитку промисловості і підприємництва, інвестиційної та регуляторної політики.  У її роботі взяли участь заступник голови комісії Степан Шимко, секретар комісії Олександр Корнійчук, член комісії Юрій Мазур та запрошені особи, зокрема, заступник директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального  розвитку облдержадміністрації – начальник управління регіонального розвитку та інвестицій Інеса Ратушняк, керуюча справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко, заступник директора Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації – начальник управління транспорту, енергетики та зв’язку Віктор Данильченко, генеральний директор комунального підприємства «Вінницяоблтеплоенерго» Валерій Довбанюк.

Під час засідання розглянуто та підтримано низку проектів рішень  обласної Ради, зокрема, проект рішення обласної Ради про погодження інвестиційної програми комунальному підприємству «Вінницяоблтеплоенерго» на 2019 рік.

Особливу увагу члени комісії зосередили на повторному обговоренні проекту регуляторного акта «Про затвердження Правил користування маломірними (малими) суднами на водних об’єктах Вінницької області», а саме – про його відповідність Закону України  «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».  Метою прийняття цих Правил є безпека на річковому транспорті, збереження людського життя, попередження аварій на річковому транспорті та охорони навколишнього середовища. Проблема, яку пропонується розв’язати шляхом державного регулювання, полягає у визначенні чітких Правила користування водними об’єктами для плавання на маломірних (малих) суднах у Вінницькій області.

Більш детально з протоколом та висновками постійної комісії з розглянутих питань можна ознайомитися на сайті обласної Ради в розділі «Документи». 

Повернутись Створено: 13 червня 2019 року, 09:53 Переглядів: 186

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація