23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Комісія погодила зміни до Плану реалізації Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області Роздрукувати

12 травня під головуванням Геннадія Мазура відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм. У її роботі взяла участь перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська.

Депутати розглянули низку важливих питань. Зокрема, погодили проект рішення щодо передачі цілісного майнового комплексу дочірнього підприємства «Бершадьводоканал» комунального підприємства «Вінницяоблводоканал» та внесли зміни до Єдиної комплексної програми розвитку галузі культури та духовного відродження у Вінницькій області на 2013-2017 роки, затвердженої рішенням 13 сесії обласної Ради 6 скликання від 18 грудня 2012 року № 414. Проект рішення «Про припинення шляхом банкрутства Вінницького обласного комунального підприємства «Учбово-курсовий комбінат» також погоджений членами комісії.

Заступник директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Інесса Ратушняк доповіла присутнім щодо внесення доповнень до Плану реалізації Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на 2016-2017 роки, затвердженого рішенням 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 52. Доповнення до Плану реалізації стратегії обумовлений необхідністю включити до вказаного документу 21 проект, які планується профінансувати за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. Очікуваний обсяг фінансування проектів від Вінницької області за рахунок фонду регіонального розвитку складає 172 млн. грн.

Одноголосно підтримане звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана щодо вжиття заходів із збереження ПрАТ «Гніванський завод спецзалізобетону». Через відсутність обігових коштів та замовлень від ПАТ «Укрзалізниця» підприємство простоює. Невиконання фінансового плану, несплата податків, збільшення фінансової заборгованості перед кредиторами в подальшому може спричинити банкрутство. Зважаючи на такий стан справ на підприємстві, Геннадієм Мазуром ініційоване зазначене звернення до Прем’єр-міністра України.

Також комісія підтримала проект розпорядження голови облдержадміністрації “Про внесення змін до обласного бюджету на 2017 рік”. Документом  передбачено перерозподіл бюджетних призначень в межах головних розпорядників коштів та зарахування міжбюджетних трансфертів до обласного бюджету. Зокрема, можна відзначити передачу субвенцій обласному бюджету для фінансування програми “Власний дім”, співфінансування проведення фестивалю «Операфест» в палаці Потоцького в м. Тульчин, збільшення бюджетних призначень на ремонт автомобільних доріг області.

 

Повернутись Створено: 12 травня 2017 року, 16:40 Переглядів: 863

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація