23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Комісія розглянула питання про обласний бюджет на 2019 рік Роздрукувати

Відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини, очолюваної депутатом обласної Ради Людмилою Станіславенко.

До обговорення питань, винесених на розгляд, долучилися директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський, заступник директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку ОДА Надія Насіковська, директор Департаменту   соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталя Заболотна, заступник начальника управління – начальник відділу фізичної культури та спорту управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Олександр Олійник, начальник управління організаційного забезпечення діяльності Ради та зв’язків з органами місцевого самоврядування виконавчого апарату обласної Ради Олег Романець.

Під час засідання розглянуто низку питань. Особливу увагу депутати зосередили на обговоренні Програми економічного  і соціального розвитку області та проекті обласного бюджету на 2019 рік.

Депутати внесли пропозицію доповнити ціль 5 «Екологічна безпека навколишнього середовища» зазначеної Програми питанням стосовно Джуринського отрутомогильника.

Окрім того, депутати  розглянули звернення батьків дітей, які тренуються в дитячо-юнацькій спортивній школі «Стрибки у воду» та, у зв’язку з терміновістю питання, прийняли рішення клопотати перед головою обласної Ради щодо  внесення  на розгляд позачергової сесії обласної Ради питання «Про проект рішення «Про комунальний заклад «Вінницька обласна дитячо-юнацька спортивна школа із складно-координаційних видів спорту».

Члени комісії погодили також проект рішення «Про План роботи обласної Ради 7 скликання на 2019 рік» та затвердили план роботи постійної комісії обласної Ради з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини на 2019 рік.

Більш детально з протоколом та висновками постійної комісії з розглянутих питань можна ознайомитися на сайті обласної Ради в розділі «Документи».

 

 

Повернутись Створено: 21 листопада 2018 року, 11:00
Оновлено: 21 листопада 2018 року, 11:13
Переглядів: 437

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація