Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Комісія розглянула питання забезпечення соціально-економічного функціонування та розвитку області Роздрукувати

Сьогодні, 5 грудня, під головуванням Андрія Вигонюка відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності.

У роботі комісії взяли участь директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський, заступник директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Інесса Ратушняк, представники структурних підрозділів облдержадміністрації та Головного управління Національної поліції у Вінницькій області.

На порядок денний засідання винесено вісім питань – важливі проєкти рішень обласної Ради щодо забезпечення соціального, економічного функціонування та розвитку області. Зокрема, членами постійної комісії підтримано проєкт рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік».

Жваве обговорення викликало питання обласного бюджету  на 2020 рік. У депутатів було багато реплік і запитань, на які відповідав Микола Копачевський.

Також членами комісії погоджено проєкт рішення «Про план роботи обласної Ради 7 скликання на 2020 рік» та план роботи постійної комісії на 2020 рік.

Комісією підтримано планове питання роботи обласної Ради на четвертий квартал цього року «Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку на території області». Члени комісії відзначили позитиви у налагоджені співпраці між поліцією та органами місцевого самоврядування.

За підсумками обговорення питань порядку денного членами постійної комісії були прийняті відповідні рішення.

Детальніше з протоколом та висновками постійної комісії можна ознайомитися на сайті обласної Ради.

Повернутись Створено: 5 грудня 2019 року, 16:01 Переглядів: 301

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація