Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Комісія схвалила проекти рішень про шість нових обласних програм Роздрукувати

Під головуванням Геннадія Мазура відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм, під час якого було розглянуто 26 питань порядку денного. У роботі взяли участь голова обласної Ради Анатолій Олійник, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, в тому числі, директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Людмила Грабович, директор Департаменту будівництва, містобудування та архітектури облдержадміністрації Дмитро Романченко,  виконувач обов’язків директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації  Володимир Буняк, директор Департаменту цивільного захисту облдержадміністрації Сергій Вовченко,  директор Державного архіву Вінницької області Юрій Легун, начальник управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації Сергій Чернявський, а також начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад області Василь Федоришин,  генеральний директор КП ,,Вінницяоблтеплоенерго” Валерій Довбанюк,  начальник ОКП «Автобаза обласної Ради» Андрій Сірак. Загалом у засіданні взяли участь понад 40 осіб з різних установ, зокрема, представники громадських об’єднань та засобів масової інформації.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник проінформував щодо звіту за 2017 рік, який винесено на розгляд чергової сесії обласної Ради. Комісія одноголосно підтримала його.

Пріоритетними питаннями  були  зміни до рішення 27 сесії обласної Ради 7 скликання від 20 грудня 2017 року № 509 «Про обласний бюджет на 2018 рік», які передбачають перерозподіл коштів в межах головних розпорядників в сферах охорони здоров’я та соціального захисту населення.

Комісія підтримала внесені на розгляд сесії обласної Ради проекти рішень, зокрема,  питання щодо затвердження 6 нових обласних програм та внесення 5 змін до діючих програм.

Найбільше обговорення серед членів комісії викликав проект рішень «Про внесення змін та доповнень до Комплексної оборонно-правоохоронної програми Вінницької області на 2016-2020 роки «Безпечна Вінниччина –взаємна відповідальність влади та громад», затвердженої рішенням 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 35.

З метою  підтримки обдарованої молоді у Вінницькій області, рішенням комісії підтримані  питання щодо затвердження та винесення  на розгляд сесії обласної Ради обласної цільової програми роботи з обдарованою молоддю на 2018-2022 роки, обласна програма замовлення фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» та освітнім ступенем «бакалавр» на 2018-2020 роки, а також  створення нового комунального закладу «Подільський науково-технічний ліцей для обдарованої молоді» при Вінницькому національному технічному університеті.

– Сьогодні варто підтримувати дітей та молодь. Ми повинні створити для них гідні умови для розвитку, аби вони залишалися в Україні та сприяли розвитку держави, – наголосив голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур.

Проте, рішенням комісії не підтримано питання створення комунального закладу «Вінницький обласний центр культурних ініціатив». За пропозицією членів комісії, доцільність створення зазначеного закладу буде обговорено під час  чергової сесії обласної Ради.

Про необхідність затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для здійснення компенсаційної виплати за навчання учасників антитерористичної операції та їхніх дітей протягом І та II семестрів 2017-2018 навчального року на контрактній формі навчання денного відділення вищих навчальних закладів Вінницької області І-ІІ та ІІІ-ІV рівнів акредитації, незалежно від форми власності закладу також інформував заступник директора Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації. Зазначене питання також було одноголосно підтримано рішенням постійної комісії.

За словами Геннадія Мазура, постійна  комісія з питань бюджету, фінансів та обласних програм приділяє увагу системі моніторингу та оцінки доцільності використання бюджетних коштів, їхнього впливу на розвиток регіону. Тому на засіданні було заслухано інформацію про фінансовий звіт щодо використання коштів комунальним підприємством «Вінницяоблтеплоенерго».

Також члени комісії виступили з пропозицією заслухати на черговій сесії обласної Ради звіт про виконання Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області за 2017 рік.

Повернутись Створено: 16 березня 2018 року, 12:42 Переглядів: 750

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація