Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Комісія визначала претендентів на обласну Дошку пошани Роздрукувати

Сьогодні під головуванням заступника голови – директора Департаменту відбулась комісія з визначення претендентів для занесення на обласну Дошку пошани за участю профільних департаментів, управлінь обласної державної адміністрації, представників обласної ради. У роботі комісії взяв участь заступник голови обласної Ради Олександр Качур.

Метою засідання стало відзначення та стимулювання кращих працівників, трудових колективів, які досягли високого професіоналізму й значних успіхів у виробничій, науковій, державній, військовій, творчій та інших сферах діяльності та здійснили вагомий внесок у створення матеріальних і духовних цінностей та відповідно до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 63 «Про відзнаки обласного рівня» затверджено Положення про обласну Дошку пошани.

Всього на обласній Дошці пошани є 72 місця, з них 25 виділено на конкурс «Людина року», інші 47 місць діляться на краще місто, кращий район, кращі трудові колективи, кращі трудівники області.

Ігор Івасюк зазначив, що подані клопотання від районів та міст обласного значення погоджували з профільними Департаментами та управліннями ОДА.

Заступник директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Альона Лавровська, звернула увагу, що серед кандидатур, надісланих для занесення на обласну Дошку пошани в 2016 році є такі, які були занесені на Дошку пошани у 2015 або 2014 роках.

Голова комісії Ігор Івасюк запропонував поділити квоту таким чином: одне краще місто, один кращий район, 10 кращих трудових колективів та 35 кращих трудівників області.

Альона Лавровська запропонували осіб, які не увійшли у квоту для занесення обласну Дошку пошани нагородити Почесними грамотами ОДА та обласної Ради. Члени конкурсної комісії всі пропозиції підтримали одноголосно.

До кращих трудівників області увійшли особи – учасники, волонтери антитерористичної операції у Донецькій та Луганській областях, військові, представники громадських організацій, лікарі, вчителі та інші.

Довідка. Обласна Дошка пошани засновується з метою відзначення  вагомих здобутків у промисловому та сільськогосподарському виробництві, інших сферах життєдіяльності та галузях виробництва кращих адміністративно-територіальних одиниць (район, місто, селище, село), трудових колективів за підсумками виконання програми економічного і соціального розвитку області, а також представників інтелігенції за особистий внесок у збереження національно-культурної спадщини, активну участь у вихованні зростаючого покоління тощо. Вшанування кращих трудівників Вінниччини проводиться щорічно, напередодні Дня незалежності України.

Повернутись Створено: 27 липня 2016 року, 15:32 Переглядів: 1175

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація