23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Комісія внесла пропозиції до проекту перспективного плану формування територій громад області Роздрукувати

27 лютого під головуванням Тетяни Редько відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації. У її роботі взяли участь  керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко, начальник управління юридичного забезпечення виконавчого апарату обласної Ради Алла Олійник, заступник директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Інесса Ратушняк, директор Вінницького Центру розвитку місцевого самоврядування Олег Левченко, голова комісії з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності Андрій Вигонюк та члени цієї комісії, представники громадськості Оратівського району та голова Могилів-Подільської райдержадміністрації Володимир Сірант.

Згідно з порядком денним на засіданні розглянуто питання «Про проект рішення «Про схвалення у новій редакції проекту перспективного плану формування територій громад Вінницької області».

Інесса Ратушняк продемонструвала присутнім Проект перспективного плану формування територій громад Вінницької області у новій редакції з урахуванням відповідних критеріїв щодо формування спроможних ОТГ, включаючи такі критерії як: економічні показники, дорожня інфраструктура, демографічна ситуація, можливості прямого сполучення для надання послуг населенню, особливості рельєфу місцевості, тощо. Головним критерієм утворення об’єднаних територіальних громад є наближення послуг до місцевих жителів. Зокрема, йдеться про створення центрів адміністративних послуг, опорних шкіл, амбулаторій, вирішення проблеми утилізації твердих побутових відходів, розвиток дорожньої інфраструктури. Як зазначила Інесса Ратушняк, перспективний план – це, в першу чергу, моделювання економічно спроможних громад, які надаватимуть якісні послуги населенню.

Шляхом відкритого голосування постійною комісією обласної Ради з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації прийнято рішення про винесення на сесію обласної Ради проекту рішення «Про схвалення у новій редакції проекту перспективного плану формування територій громад Вінницької області».

Після жвавого обговорення, голова комісії Тетяна Редько окреслила висновки комісії:

– Оскільки це формування територій громад є добровільним вибором, то люди мають право зробити цей вибір самостійно, – прокоментувала вона.

Одноголосно було підтримано пропозиції внести такі правки: Медівку та Кожанку приєднати до Оратівської ОТГ, громаду Старої Прилуки і Нової Прилуки не приєднувати до Турбівської ОТГ, Могилів-Подільську громаду об‘єднати в одну. Крім того, підтримали зміни, запропоновані депутатом обласної Ради Жанною Дмитренко, внести зміни до проекту рішення обласної Ради в частині вилучення Краснянківської територіальної громади Тиврівського району з Мурафської ОТГ Шаргородського району, а також Бушинської, Великовулизької та Маловулизької територіальних громад Тиврівського району зі Шпиківської ОТГ Тульчинського району та віднесення цих територіальних громад Тиврівського району до Тиврівської ОТГ із центром у смт Тиврові.

Нагадаємо, що за підсумками засідання Робочої групи, яке відбулось 18 січня, шляхом відкритого голосування схвалено Проект перспективного плану формування територій громад Вінницької області з урахуванням внесених пропозицій стосовно доопрацювання окремих питань. На сьогодні Проект перспективного плану формування територій громад Вінницької області передбачає створення 68 ОТГ в регіоні та охоплює 100 відсотків території з урахуванням міст обласного значення.

За результатами обговорення постійна комісія погодила та рекомендувала внести на розгляд сесії обласної Ради всі проекти рішень. Більш детально з висновками засідання постійної комісії можна ознайомитися на сайті обласної Ради в розділі «Документи».

Повернутись Створено: 27 лютого 2019 року, 16:53 Переглядів: 330

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація