13 листопада  о 10.00 в приміщенні Чернівецької районної ради (вул. Святомиколаївська, 103/1) заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк проведе особистий прийом громадян

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Комісія з  питань агропромислового комплексу підтримала Програму економічного та соціального розвитку Вінницької області на 2019 рік Роздрукувати

23 листопада під головуванням Володимира Барцьося відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з  питань агропромислового комплексу і земельних відносин. У її роботі взяли участь заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Інна Кухарчук, керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко, директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський, заступник директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку ОДА Надія Насіковська, заступник начальника управління спільної комунальної власності територіальних громад області Василь Волощук, начальник відділу лісового господарства Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Віноблагроліс» Ігор Мельник, начальник відділу дозвільної діяльності та природоохоронних програм Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Оксана Горбатенко.

Члени комісії підтримали та рекомендували внести на розгляд сесії обласної Ради питання порядку денного, зокрема, проект рішення «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, яка належить на праві постійного користування Вінницькій обласній дитячій клінічній лікарні».

Директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський ознайомив депутатів з інформацією про обласний бюджет на 2019 рік.

Керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко поінформувала присутніх про план роботи обласної Ради  7 скликання на 2019 рік, який погодили члени комісії.

Заступник директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку ОДА Надія Насіковська детально ознайомила всіх присутніх з Програмою економічного та соціального розвитку Вінницької області на 2019 рік. За результатами розгляду були прийняті відповідні рішення.

Депутати, ознайомившись зі зверненням начальника Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Юрія Педоса щодо виділення коштів з обласного бюджету на будівництво службового житла для поліцейських Вінниччини в рамках фінансування комплексної оборонно-правоохоронної програми на 2016-2020 роки, вирішили переадресувати його за належністю на постійну комісію обласної Ради 7 скликання з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності для більш детального вивчення.

Члени постійної комісії обговорили матеріали, що надійшли на адресу  комісії та внесли пропозиції щодо вирішення порушених питань, відповідно до чинного законодавства.

Більш детально з протоколом та висновками постійної комісії з розглянутих питань можна ознайомитися на сайті обласної Ради в розділі «Документи».

Повернутись Створено: 23 листопада 2018 року, 15:45 Переглядів: 516

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація