23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Комісія з  питань агропромислового комплексу підтримала Програму економічного та соціального розвитку Вінницької області на 2019 рік Роздрукувати

23 листопада під головуванням Володимира Барцьося відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з  питань агропромислового комплексу і земельних відносин. У її роботі взяли участь заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Інна Кухарчук, керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко, директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський, заступник директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку ОДА Надія Насіковська, заступник начальника управління спільної комунальної власності територіальних громад області Василь Волощук, начальник відділу лісового господарства Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Віноблагроліс» Ігор Мельник, начальник відділу дозвільної діяльності та природоохоронних програм Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Оксана Горбатенко.

Члени комісії підтримали та рекомендували внести на розгляд сесії обласної Ради питання порядку денного, зокрема, проект рішення «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, яка належить на праві постійного користування Вінницькій обласній дитячій клінічній лікарні».

Директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський ознайомив депутатів з інформацією про обласний бюджет на 2019 рік.

Керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко поінформувала присутніх про план роботи обласної Ради  7 скликання на 2019 рік, який погодили члени комісії.

Заступник директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку ОДА Надія Насіковська детально ознайомила всіх присутніх з Програмою економічного та соціального розвитку Вінницької області на 2019 рік. За результатами розгляду були прийняті відповідні рішення.

Депутати, ознайомившись зі зверненням начальника Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Юрія Педоса щодо виділення коштів з обласного бюджету на будівництво службового житла для поліцейських Вінниччини в рамках фінансування комплексної оборонно-правоохоронної програми на 2016-2020 роки, вирішили переадресувати його за належністю на постійну комісію обласної Ради 7 скликання з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності для більш детального вивчення.

Члени постійної комісії обговорили матеріали, що надійшли на адресу  комісії та внесли пропозиції щодо вирішення порушених питань, відповідно до чинного законодавства.

Більш детально з протоколом та висновками постійної комісії з розглянутих питань можна ознайомитися на сайті обласної Ради в розділі «Документи».

Повернутись Створено: 23 листопада 2018 року, 15:45 Переглядів: 475

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація