Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Комісія з оцінки діяльності керівників розглянула роботу 41 очільника закладів охорони здоров’я за 2017 рік Роздрукувати

Сьогодні, 20 лютого, відбулось третє засідання комісії з оцінки діяльності керівників підприємств, установ та організацій – об'єктів спільної власності територіальних громад за 2017 рік. Голова обласної Ради Анатолій Олійник разом із заступником голови облдержадміністрації Ігорем Івасюком, керівником Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Людмилою Грабович  та членами комісії оцінили діяльність 41 керівника закладів охорони здоров’я Вінниччини. Їхню роботу було визнано задовільною, проте у членів комісії виникли питання до окремих очільників лікувальних закладів.

Під час заслуховування доповідей було вирішено створити робочу групу щодо перевірки діяльності Вінницького обласного спеціалізованого територіального медичного об’єднання «Фтизіатрія», яку очолює Олександр Служивий. Зокрема, розглянуто питання щодо передачі гуртожитку, який перебуває на балансі медичного закладу, на баланс Бохоницької сільської ради Вінницького району.

В ході засідання члени комісії вирішили звернутись до Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації про перевірку діяльності Вінницького обласного клінічного шкірно-венерологічного диспансеру, який очолює Максим Трет’яков, щодо проведених закупівель в системі «ProZorro».

Присутні на засіданні також звернули увагу на роботу керівника Могилів-Подільського дитячого легеневого диспансеру Оксани Коваль, адже умови в лікувальному закладі не відповідають санітарно-гігієнічним нормам. Тому обговорили необхідність нового приміщення, у якому пацієнтам надаватиметься кваліфікована медична допомога.

Заслухавши звіт керівника Печерської обласної лікарні відновного лікування Василя Кравчука, прийнято рішення створити робочу групу з виїздом на місце для перевірки діяльності закладу в системі тендерних закупівель.

Наостанок проведення засідання перед присутніми виступили головний лікар комунального закладу «Вінницький обласний клінічний Центр профілактики та боротьби зі СНІДом» Ігор Матковський та керівник Вінницького обласного дитячого кардіоревматологічного санаторію Лариса Мовчан. Враховуючи їхні показники покращення роботи закладів, комісія прийняла рішення нагородити їх подяками від обласної Ради та звернутись до Кабінету Міністрів України про відзначення їхньої роботи Почесними грамотами.

Повернутись Створено: 20 лютого 2018 року, 15:58 Переглядів: 571

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація