26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Комісія з оцінки корупційних ризиків затвердила проекти  звіту та Антикорупціної програми Роздрукувати

13 вересня під головуванням заступника голови обласної Ради Ігоря Хміля пройшло друге засідання Комісії з оцінки корупційних ризиків у Вінницькій обласній Раді та підготовки Антикорупційної програми Вінницької обласної Ради на 2017-2020 роки.

- Відповідно до плану роботи впродовж останнього тижня Комісія здійснила об’єктивну оцінку корупційних ризиків у виконавчому апараті обласної Ради, переглянула та проаналізовала рішення обласної Ради положення про постійні комісії, положення про структурні підрозділі, про виконавчий апарат, - повідомив присутніх Ігор Вікторович.

Результатом цього стало затвердження двох проектів рішень, які розглянуть депутати під час сесії. Члени Комісії одноголосно проголосували за проекти рішень «Про затвердження звіту за результатами оцінки корупційних ризиків у діяльності Вінницької обласної Ради» та «Про затвердження Антикорупційної програми Вінницької обласної Ради на 2017-2020 роки».

Впродовж тижня члени комісії надавали свої пропозиції до управління юридичного забезпечення  виконавчого апарату обласної Ради.

- Відповідно до ст. 19 Закону України «Про запобігання корупції» обласні ради зобов’язані затверджувати антикорупційні програми, - говорить начальник управління Алла Олійник. - Наше управління узагальнило корупційні ризики, підготувало опис ідентифікованих корупційних ризиків, чинників та поширені наслідки у Вінницькій обласній Раді, що стало основою для таблиці оцінки корупційних ризиків. Звертаю увагу, що передбачено внесення змін та доповнень у програму від членів комісії та від керівництва управління спільної комунальної власності області.

Член Комісії, депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань свободи слова інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих ЗМІ Тетяна Редько внесла пропозицію у рамках антикорупційної програми провести перевірку усіх керівників комунальних закладів, установ і організацій.

Нагадаємо, що відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про запобігання корупції», рішенням обласної Ради на позачерговій 23 сесії, створено комісію з оцінки корупційних ризиків в обласній Раді та підготовки Антикорупційної програми Вінницької обласної Ради на 2017-2020 роки.

До складу Комісії включені голови постійних комісій обласної Ради,  керівники структурних підрозділів виконавчого апарату обласної Ради, які володіють знаннями про виробничі процеси і особливості організаційно-управлінської діяльності, а також до її роботи можуть долучатися представники громадськості та експерти.

 

Повернутись Створено: 14 вересня 2017 року, 08:48
Оновлено: 13 вересня 2017 року, 20:48
Переглядів: 1326

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація