Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Комісія з питань нагородження Почесною відзнакою “За заслуги перед Вінниччиною” визначила кандидатури для нагородження Роздрукувати

18 серпня відбулось засідання Комісії з питань нагородження Почесною відзнакою “За заслуги перед Вінниччиною”, в якому взяв участь голова обласної Ради Сергій Свитко.

На засіданні було розглянуто два питання: “Про розгляд матеріалів щодо представлення до нагородження Почесною відзнакою “За заслуги перед Вінниччиною”, “Про внесення змін та доповнень до Положення про Почесну відзнаку “За заслуги перед Вінниччиною та до Складу Комісії з питань нагородження Почесною відзнакою “За заслуги перед Вінниччиною”. Перший заступник голови обласної Ради – співголова комісії Ігор Кревський поінформував присутніх про суть запропонованих до розгляду питань.

Члени Комісії і запрошені на її засідання представники громадських організацій та Спілки письменників України погодилися, що процес нагородження відзнакою великою мірою дискредитований через те, що в попередній період до нагородження пропонувалась велика кількість кандидатур і процес їх відбору був непрозорий, що знецінювало цю відзнаку в очах громади. Тому, Комісія проголосувала за те, щоб скоротити чисельність осіб, представлених на нагородження з 10 до 4 кандидатур, враховуючи події в державі і потребу економії коштів. За підсумками обговорення було визначено 4 особи, які будуть представлені до нагородження найвищою нагородою в області - Почесною відзнакою “За заслуги перед Вінниччиною”.

Голова обласної Ради Сергій Свитко, у відповідності до рішення Комісії з питань нагородження Почесною відзнакою “За заслуги перед Вінниччиною”, підписав розпорядження “Про нагородження Почесною відзнакою “За заслуги перед Вінниччиною” Гавриша Л.Т., Гнатюк Н.Ю., Муляви В.С., Рябого М.О.” за вагомий особистий внесок у розвиток Вінниччини та з нагоди відзначення 23-ї річниці незалежності України (Леонід Гавриш – голова наглядової ради ПАТ “Володарка”;  Ніна Гнатюк – поетеса, журналістка, громадський діяч, член національних спілок письменників і журналістів України; Володимир Мулява – громадський діяч, один із засновників Народного Руху України, Почесний гетьман Українського козацтва, член Української всесвітньої координаційної ради; Микола Рябий – відомий український прозаїк і публіцист, член  національних спілок письменників і журналістів України).

Крім того, з ініціативи Сергія Свитка, на засіданні Комісії було розглянуто питання про “Про внесення змін та доповнень до Положення про Почесну відзнаку “За заслуги перед Вінниччиною”. Комісією було ухвалено рішення про те, що кожен із подавачів (органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації, трудові колективи, політичні партії та громадські  організації) має право висунення для нагородження лише однієї особи. Також прийнято доповнення про те, що клопотання про нагородження Почесною відзнакою “За заслуги перед Вінниччиною” і додані до нього документи розглядаються Комісією з питань нагородження, яка приймає відповідне рішення і, за погодженням з постійною комісією обласної Ради з питань регламенту, депутатської діяльності і етики вносить на розгляд сесії обласної Ради проект рішення про нагородження. Раніше голова обласної Ради видавав з цього питання  розпорядження, яке підлягало затвердженню на сесії обласної Ради.

Повернутись Створено: 19 серпня 2014 року, 11:31 Переглядів: 1378

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація