12 листопада, о 14.00 в приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Комісія з питань охорони здоров’я підтримала пропозицію скасувати 18% оподаткування з благодійної допомоги чорнобильцям Роздрукувати

Під головуванням депутата обласної Ради Ярослава Хребтія відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення. На зібранні розглядались такі питання порядку денного:

- Про проект рішення обласної Ради ,,Про переукладання контракту зі Служивим О.П., головним лікарем Вінницького обласного спеціалізованого територіального медичного об’єднання „Фтизіатрія”.

- Про проект рішення обласної Ради ,,Про головного лікаря комунальної установи ,,Козятинська лікарня відновного лікування”.

- Про проект рішення обласної Ради ,,Про звернення депутата Вінницької обласної Ради 7 скликання Мазура Г.Ф. до голови Верховної Ради України Парубія А.В., Прем’єр - міністра України Гройсмана В.В. щодо ініціювання внесення змін до Податкового кодексу України щодо деяких питань оподаткування благодійної допомоги отриманої громадянами, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».

- Про проект рішення обласної Ради ,,Про внесення змін до рішення 18 сесії обласної Ради 6 скликання від 08 листопада 2013 року № 585 ,,Про затвердження Положення про порядок використання коштів обласного бюджету для надання грошової допомоги громадянам”.

- Про проект рішення обласної Ради ,,Про комунальну установу ,,Вінницький будинок – інтернат геріатричного профілю”.

- Про проект рішення обласної Ради ,,Про комунальну установу ,,Стрижавський дитячий будинок - інтернат”.

 - Про проект рішення обласної Ради ,,Про комунальну установу ,,Ладижинський психоневрологічний інтернат”.

-  Про лист голови Ради організації ветеранів України П. Цибенко щодо відзначення 1 жовтня – Міжнародного Дня громадян похилого віку.

-  Про лист Козятинської районної ради В. Слободянюка щодо звернення депутатів Козятинської районної ради Вінницької області.

- Про лист Козятинської міської ради О. Пузира щодо звернення депутатів Козятинської міської ради до Кабінету Міністрів України, Пенсійного фонду України, голови Вінницької обласної державної адміністрації, голови Вінницької обласної Ради, народного депутата України Юрчишина П.В.  

- Про лист голови Всеукраїнської громадської організації інвалідів Чорнобильської катастрофи ,,Чорнобиль – Єдність щодо виділення коштів на ремонт каналізації на території Вінницького обласного спеціалізованого клінічного диспансеру радіаційного захисту населення.

-  Про лист голови обласної Ради А. Олійника щодо внесення змін до статті 16 Закону України ,,Основи законодавства України про охорону”.

         У роботі комісії взяли участь члени постійної комісії обласної Ради 7 скликання з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення. Окрім членів комісії, голови та секретар постійних комісій обласної Ради 7 скликання: з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур, з питань регулювання комунальної власності та приватизації Олександр Масленніков, з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності Андрій Вигонюк, секретар постійної комісії обласної Ради 7 скликання з питань регулювання комунальної власності та приватизації Тарас Кобець, представники Департаменту охорони здоров’я Вінницької обласної державної адміністрації, Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації, Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області, Вінницького обласного спеціалізованого територіального медичного об’єднання „Фтизіатрія”.

Зокрема, депутати акцентували свою увагу на розгляді семи проектів рішень обласної Ради.  Вони одноголосно підтримали та рекомендували внести їх на розгляд пленарного засідання сесії обласної Ради.

В «Різному» було розглянуто листи та звернення депутатів обласної Ради 7 скликання з питань, що належать до повноважень постійної комісії.

Детальніше з протоколом та висновками постійної комісії можна ознайомитися на сайті обласної Ради. 

Повернутись Створено: 7 вересня 2016 року, 17:54 Переглядів: 825

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація