26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Комісія з питань охорони здоров’я підтримала пропозицію скасувати 18% оподаткування з благодійної допомоги чорнобильцям Роздрукувати

Під головуванням депутата обласної Ради Ярослава Хребтія відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення. На зібранні розглядались такі питання порядку денного:

- Про проект рішення обласної Ради ,,Про переукладання контракту зі Служивим О.П., головним лікарем Вінницького обласного спеціалізованого територіального медичного об’єднання „Фтизіатрія”.

- Про проект рішення обласної Ради ,,Про головного лікаря комунальної установи ,,Козятинська лікарня відновного лікування”.

- Про проект рішення обласної Ради ,,Про звернення депутата Вінницької обласної Ради 7 скликання Мазура Г.Ф. до голови Верховної Ради України Парубія А.В., Прем’єр - міністра України Гройсмана В.В. щодо ініціювання внесення змін до Податкового кодексу України щодо деяких питань оподаткування благодійної допомоги отриманої громадянами, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».

- Про проект рішення обласної Ради ,,Про внесення змін до рішення 18 сесії обласної Ради 6 скликання від 08 листопада 2013 року № 585 ,,Про затвердження Положення про порядок використання коштів обласного бюджету для надання грошової допомоги громадянам”.

- Про проект рішення обласної Ради ,,Про комунальну установу ,,Вінницький будинок – інтернат геріатричного профілю”.

- Про проект рішення обласної Ради ,,Про комунальну установу ,,Стрижавський дитячий будинок - інтернат”.

 - Про проект рішення обласної Ради ,,Про комунальну установу ,,Ладижинський психоневрологічний інтернат”.

-  Про лист голови Ради організації ветеранів України П. Цибенко щодо відзначення 1 жовтня – Міжнародного Дня громадян похилого віку.

-  Про лист Козятинської районної ради В. Слободянюка щодо звернення депутатів Козятинської районної ради Вінницької області.

- Про лист Козятинської міської ради О. Пузира щодо звернення депутатів Козятинської міської ради до Кабінету Міністрів України, Пенсійного фонду України, голови Вінницької обласної державної адміністрації, голови Вінницької обласної Ради, народного депутата України Юрчишина П.В.  

- Про лист голови Всеукраїнської громадської організації інвалідів Чорнобильської катастрофи ,,Чорнобиль – Єдність щодо виділення коштів на ремонт каналізації на території Вінницького обласного спеціалізованого клінічного диспансеру радіаційного захисту населення.

-  Про лист голови обласної Ради А. Олійника щодо внесення змін до статті 16 Закону України ,,Основи законодавства України про охорону”.

         У роботі комісії взяли участь члени постійної комісії обласної Ради 7 скликання з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення. Окрім членів комісії, голови та секретар постійних комісій обласної Ради 7 скликання: з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур, з питань регулювання комунальної власності та приватизації Олександр Масленніков, з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності Андрій Вигонюк, секретар постійної комісії обласної Ради 7 скликання з питань регулювання комунальної власності та приватизації Тарас Кобець, представники Департаменту охорони здоров’я Вінницької обласної державної адміністрації, Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації, Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області, Вінницького обласного спеціалізованого територіального медичного об’єднання „Фтизіатрія”.

Зокрема, депутати акцентували свою увагу на розгляді семи проектів рішень обласної Ради.  Вони одноголосно підтримали та рекомендували внести їх на розгляд пленарного засідання сесії обласної Ради.

В «Різному» було розглянуто листи та звернення депутатів обласної Ради 7 скликання з питань, що належать до повноважень постійної комісії.

Детальніше з протоколом та висновками постійної комісії можна ознайомитися на сайті обласної Ради. 

Повернутись Створено: 7 вересня 2016 року, 17:54 Переглядів: 796

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація