Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення розглянула 18 питань Роздрукувати

Під головуванням депутата обласної Ради Ярослава Хребтія відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення.

У роботі комісії взяли участь перший заступник голови обласної Ради заступник керуючого справами – начальник юридичного відділу виконавчого апарату обласної Ради Алла Олійник, члени постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення, головний лікар обласного клінічного високоспеціалізованого ендокринологічного центру Пилип Прудиус, заступник головного лікаря в мережі Вінницького обласного спеціалізованого територіального медичного об’єднання «Фтизіатрія»  Ніна Гончар, представники Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, управління спільної комунальної власності територіальних громад області, засобів масової інформації та заявник.

Під час засідання розглянуто низку питань порядку денного, зокрема, про проект рішення обласної Ради «Про трудові відносини з керівниками обласних комунальних установ, закладів, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад Вінницької області», про проект рішення обласної Ради «Про внесення змін та доповнень до обласної Програми «Майбутнє Вінниччини в збережені здоров’я громадян» на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 45, про проект рішення обласної Ради «Про внесення змін до рішення 18 сесії Вінницької обласної Ради 7 скликання від 18 квітня 2017 року № 344 «Про надання згоди на поділ земельної ділянки, яка належить на праві постійного користування Вінницькій обласній клінічній лікарні ім. М.І. Пирогова», про проект рішення обласної Ради «Про звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання Мазура Г.Ф. та Рижманя Д.І. до Голови Верховної Ради України Парубія А.В., Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. щодо реформування пенсійної системи та забезпечення соціальної справедливості».

Депутати одноголосно підтримали їх та рекомендували внести на розгляд пленарного засідання сесії обласної Ради.

Члени постійної комісії обласної Ради обговорили матеріали, що надійшли на адресу постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення та внесли пропозиції щодо вирішення порушених питань, відповідно до чинного законодавства.

За результатами роботи комісії були прийняті відповідні рішення щодо розгляду питань порядку денного, з якими можна ознаомитись на сайті обласної Ради в розділі «Документи».

Повернутись Створено: 16 травня 2017 року, 17:28 Переглядів: 811

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація