Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Комісія з питань регулювання комунальної власності та приватизації підтримала питання об’єднання бібліотек Роздрукувати

22 січня відбулось засідання постійної комісії обласної Ради 7 скликання з питань регулювання комунальної власності та приватизації під головуванням  Олександра Масленнікова. У роботі комісії взяли участь: заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, начальник управління юридичного забезпечення виконавчого апарату обласної Ради Алла Олійник, заступник начальника управління культури і мистецтв облдержадміністрації Валентина Троян, заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Валерій Бачинський, представники інших департаментів, керівництво управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області – Василь Федоришин, Василь Волощук, Іван Бойко, Віктор Крот, керівники комунальних установ та підприємств, представники засобів масової інформації, орендарі.

До порядку денного було внесено 38 питань, серед яких 32 – проекти рішень та розпоряджень, що стосуються питань оренди, передачі, списання майна, шість наказів про передачу майна.

Зокрема, за результатами всебічного вивчення та обговорення, більшістю голосів погоджено проект рішення „Про зміни в організації діяльності обласних бібліотек”.

Більш детально з висновками комісії з цих питань можна ознайомитись на офіційному сайті обласної Ради в розділі „Документи”.

Повернутись Створено: 23 січня 2018 року, 10:04 Переглядів: 713

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація