Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Комісія з питань свободи слова підтримала звіт голови обласної Ради Роздрукувати

Сьогодні, 13 березня, відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації під головуванням Тетяни Редько.  Також були присутні члени постійної комісії Олександр Крижанівський та Олександр Васильчук.

У роботі комісії взяли участь голова обласної Ради Анатолій Олійник, керуюча справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко, а також головні редактори та представники районних й місцевих засобів масової інформації Вінниччини.   

Під час зібрання розглянули чотири питання порядку денного, зокрема, депутати одноголосно підтримали проєкт рішень «Про звіт голови обласної Ради Олійника А.Д. про діяльність за 2019 рік». Розглянули питання «Про звернення депутатів до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету міністрів України щодо ініціативи залучення до переговорів гарантів Будапештського меморандуму стосовно питань територіальної цілісності України та військових дій на території України», «Про звернення журналістів щодо ситуації з релігійними конфліктами», а також питання «Про обговорення із головними редакторами Вінниччини поправок до законів України про засоби масової інформації».

З матеріалами засідання постійної комісії можна ознайомитись на сайті обласної Ради в розділі «Документи обласної Ради» в «Протоколах та висновках постійних комісій».

Повернутись Створено: 13 березня 2020 року, 15:39 Переглядів: 177

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація