Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Комісія з питань законності розглянула 18 питань Роздрукувати

Під головуванням Андрія Вигонюка відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності. У роботі комісії взяли участь депутати обласної Ради: Тетяна Редько, Владислав Рой, Жанна Дмитренко та Олександр Васильчук, представники структурних підрозділів обласної державної адміністрації, працівники виконавчого апарату обласної Ради та представники громадськості Оратівського, Могилів-Подільського районів.

Жваве обговорення та дискусії знайшло питання «Про схвалення у новій редакції проекту перспективного плану формування територій громад Вінницької області».

Присутні представники громад висловили незгоду з запропонованим формуванням територій та рекомендували депутатам внести зміни до зазначеного проекту рішення обласної Ради. Так, наприклад, пропонувалося Медівку та Кожанку приєднати до Оратівської ОТГ, громаду Старої Прилуки і Нової Прилуки не приєднувати до Турбівської ОТГ, Могилів-Подільську громаду об‘єднати в одну. Запропоновані зміни були підтримані членами комісії. Крім того, комісія підтримали зміни, запропоновані депутатом обласної Ради Жанною Дмитренко, щодо внесення змін до проекту рішення обласної Ради в частині вилучення Краснянківської територіальної громади Тиврівського району з Мурафської ОТГ Шаргородського району, а також Бушинської, Великовулизької та Маловулизької територіальних громад Тиврівського району зі Шпиківської ОТГ Тульчинського району та віднесення цих територіальних громад Тиврівського району до Тиврівської ОТГ із центром у смт Тиврові.

Розгляд питання «Про проект рішення обласної Ради «Про схвалення у новій редакції проекту перспективного плану формування територій громад Вінницької області» відбувся спільно з постійною комісією обласної Ради з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації (голова постійної комісії – Тетяна Редько).

У ході засідання голова обласної Ради Анатолій Олійник презентував проект рішення «Про звіт голови обласної Ради Олійника А.Д. за 2018 рік». Він зазначив, що робота обласної Ради базується на законності, демократичності та колегіальності, основним і базовим пріоритетом якої є прозорість та відкритість діяльності обласної Ради.

В цілому на розгляд комісії внесено 18 питань порядку денного, більшість з яких – звернення громадських організацій, колективів до голови обласної Ради щодо порушення клопотання перед Верховною Радою України про нагородження Грамотами та Почесними грамотами Верховної Ради України наших земляків – учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, учасників бойових дій на території інших держав та заслужених працівників області.

Крім того, в порядку денному комісії  були розглянуті звернення громадян щодо дотримання норм закону і захисту порушених прав та інтересів перевізників-приватних підприємців області.

За підсумками обговорення питань порядку денного членами постійної комісії були прийняті відповідні рішення.

Детальніше з протоколом та висновками постійної комісії можна ознайомитися на сайті обласної Ради у розділі «Документи». 

 

Повернутись Створено: 28 лютого 2019 року, 12:30 Переглядів: 420

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація