23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Комісія з питань законності розглянула 18 питань Роздрукувати

Під головуванням Андрія Вигонюка відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності. У роботі комісії взяли участь депутати обласної Ради: Тетяна Редько, Владислав Рой, Жанна Дмитренко та Олександр Васильчук, представники структурних підрозділів обласної державної адміністрації, працівники виконавчого апарату обласної Ради та представники громадськості Оратівського, Могилів-Подільського районів.

Жваве обговорення та дискусії знайшло питання «Про схвалення у новій редакції проекту перспективного плану формування територій громад Вінницької області».

Присутні представники громад висловили незгоду з запропонованим формуванням територій та рекомендували депутатам внести зміни до зазначеного проекту рішення обласної Ради. Так, наприклад, пропонувалося Медівку та Кожанку приєднати до Оратівської ОТГ, громаду Старої Прилуки і Нової Прилуки не приєднувати до Турбівської ОТГ, Могилів-Подільську громаду об‘єднати в одну. Запропоновані зміни були підтримані членами комісії. Крім того, комісія підтримали зміни, запропоновані депутатом обласної Ради Жанною Дмитренко, щодо внесення змін до проекту рішення обласної Ради в частині вилучення Краснянківської територіальної громади Тиврівського району з Мурафської ОТГ Шаргородського району, а також Бушинської, Великовулизької та Маловулизької територіальних громад Тиврівського району зі Шпиківської ОТГ Тульчинського району та віднесення цих територіальних громад Тиврівського району до Тиврівської ОТГ із центром у смт Тиврові.

Розгляд питання «Про проект рішення обласної Ради «Про схвалення у новій редакції проекту перспективного плану формування територій громад Вінницької області» відбувся спільно з постійною комісією обласної Ради з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації (голова постійної комісії – Тетяна Редько).

У ході засідання голова обласної Ради Анатолій Олійник презентував проект рішення «Про звіт голови обласної Ради Олійника А.Д. за 2018 рік». Він зазначив, що робота обласної Ради базується на законності, демократичності та колегіальності, основним і базовим пріоритетом якої є прозорість та відкритість діяльності обласної Ради.

В цілому на розгляд комісії внесено 18 питань порядку денного, більшість з яких – звернення громадських організацій, колективів до голови обласної Ради щодо порушення клопотання перед Верховною Радою України про нагородження Грамотами та Почесними грамотами Верховної Ради України наших земляків – учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, учасників бойових дій на території інших держав та заслужених працівників області.

Крім того, в порядку денному комісії  були розглянуті звернення громадян щодо дотримання норм закону і захисту порушених прав та інтересів перевізників-приватних підприємців області.

За підсумками обговорення питань порядку денного членами постійної комісії були прийняті відповідні рішення.

Детальніше з протоколом та висновками постійної комісії можна ознайомитися на сайті обласної Ради у розділі «Документи». 

 

Повернутись Створено: 28 лютого 2019 року, 12:30 Переглядів: 316

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація