Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Комісія з питань законності розглянула 18 питань Роздрукувати

Під головуванням Андрія Вигонюка відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності. У роботі комісії взяли участь депутати обласної Ради: Тетяна Редько, Владислав Рой, Жанна Дмитренко та Олександр Васильчук, представники структурних підрозділів обласної державної адміністрації, працівники виконавчого апарату обласної Ради та представники громадськості Оратівського, Могилів-Подільського районів.

Жваве обговорення та дискусії знайшло питання «Про схвалення у новій редакції проекту перспективного плану формування територій громад Вінницької області».

Присутні представники громад висловили незгоду з запропонованим формуванням територій та рекомендували депутатам внести зміни до зазначеного проекту рішення обласної Ради. Так, наприклад, пропонувалося Медівку та Кожанку приєднати до Оратівської ОТГ, громаду Старої Прилуки і Нової Прилуки не приєднувати до Турбівської ОТГ, Могилів-Подільську громаду об‘єднати в одну. Запропоновані зміни були підтримані членами комісії. Крім того, комісія підтримали зміни, запропоновані депутатом обласної Ради Жанною Дмитренко, щодо внесення змін до проекту рішення обласної Ради в частині вилучення Краснянківської територіальної громади Тиврівського району з Мурафської ОТГ Шаргородського району, а також Бушинської, Великовулизької та Маловулизької територіальних громад Тиврівського району зі Шпиківської ОТГ Тульчинського району та віднесення цих територіальних громад Тиврівського району до Тиврівської ОТГ із центром у смт Тиврові.

Розгляд питання «Про проект рішення обласної Ради «Про схвалення у новій редакції проекту перспективного плану формування територій громад Вінницької області» відбувся спільно з постійною комісією обласної Ради з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації (голова постійної комісії – Тетяна Редько).

У ході засідання голова обласної Ради Анатолій Олійник презентував проект рішення «Про звіт голови обласної Ради Олійника А.Д. за 2018 рік». Він зазначив, що робота обласної Ради базується на законності, демократичності та колегіальності, основним і базовим пріоритетом якої є прозорість та відкритість діяльності обласної Ради.

В цілому на розгляд комісії внесено 18 питань порядку денного, більшість з яких – звернення громадських організацій, колективів до голови обласної Ради щодо порушення клопотання перед Верховною Радою України про нагородження Грамотами та Почесними грамотами Верховної Ради України наших земляків – учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, учасників бойових дій на території інших держав та заслужених працівників області.

Крім того, в порядку денному комісії  були розглянуті звернення громадян щодо дотримання норм закону і захисту порушених прав та інтересів перевізників-приватних підприємців області.

За підсумками обговорення питань порядку денного членами постійної комісії були прийняті відповідні рішення.

Детальніше з протоколом та висновками постійної комісії можна ознайомитися на сайті обласної Ради у розділі «Документи». 

 

Повернутись Створено: 28 лютого 2019 року, 12:30 Переглядів: 339

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація