Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Комісія з питань житлово-комунального господарства обговорила питання тарифів Роздрукувати

7 вересня відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження під головуванням Андрія Ковальова.

На засіданні були присутні заступник голови облдержадміністрації Василь Броварник, представники департаментів охорони здоров’я і житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації,  начальник КП «Вінницяоблтеплоенерго» Валерій Довбанюк, начальник КП «Вінницяоблводоканал» Олександр Чернятинський представники районних водоканалів, громадськості, засоби масової інформації.

Одним із важливих питань порядку денного був розроблений головою постійної комісії обласної Ради Андрієм Ковальовим проект рішення «Про критерії обов’язковості утворення наглядової ради в КП «Вінницяоблтеплоенерго», затвердження Положення про Наглядову раду комунального підприємства «Вінницяоблтеплоенерго». Одноголосно було прийнято рішення розіслати зазначений проект для обговорення та напрацювання пропозицій на голову обласної Ради, управлінню спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області, Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації.

Презентацією для присутніх представив проект рішення обласної Ради «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води, що надаються населенню, бюджетним установам, іншим споживачам (крім населення) та релігійним організаціям комунальним підприємством «Вінницяоблтеплоенерго» начальник закладу Валерій Довбанюк. Детальнішу інформацію щодо тарифів для усіх категорій населення можна подивитись на сайті обласної Ради у розділі «Документи».

Також свою звіт-презентацію про готовність Вінницької області до реалізації норм п.1 ст. 32 Закону України «Про відходи» на 2018 рік та стан поводження з твердими побутовими відходами у Вінницькій області 2017 року представив Департамент житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації. За результатами обговорення інформацію вирішили взяти до відома та напрацювати пропозиції разом із Державною екологічною інспекцією у Вінницькій області та звернутись у вищі органи влади законодавчо підтримати посилення відповідальності із поводження з твердими побутовими відходами.

З протоколом засідання постійної комісії та висновками можна ознайомитись на сайті обласної Ради у розділі «Документи».

Повернутись Створено: 7 вересня 2017 року, 16:39 Переглядів: 1168

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація